Селезньов: пияцтво, уява і реальність. Все складається в один пазл + відео

Футбол України 2 Лютого, 16:22 1464
Селезньов: пияцтво, уява і реальність. Все складається в один пазл + відео
Неприємна, але реальна історія.

Ігор Циганик не йме віри, що Євген Селезньов напідпитку міг вийти на футбольне поле. Мовляв, в професійній команді це неможливо. Оцінювальні суб'єктивні судження не варто спростовувати, але в цьому випадку все дуже легко пояснюється й одне одному не суперечить.

Селезньов дійсно п'яним на полі в день 31-го січня 2021-го року не з'являвся. Плутанина виникла після звіту пресслужби «Колоса» про контрольний матч ковалівського клубу з «Рухом» (Брест). Прізвище Селезньова пресслужбою було внесено до стартового протоколу, а далі, згідно з інформацією пресслужби, гравець був замінений на десятій хвилині на Данфа. Протокол на офіційному сайті клубу змінився (прізвище Селезньова зникло зі списків) після публікації на UA-Футбол цих слів:

«На офіційному сайті Колоса вказано, що Євген Селезньов провів на полі десять хвилин, після чого був замінений. Наші джерела кажуть, що нападник не грав взагалі, а був виключений Костишиним зі складу та з клубу одразу після того, як з'ясувалося, що Селезньов п'яний».

Першочерговий варіант поданого пресслужбою складу «Колоса» (з Селезньовим в основі) можна знайти на більшості українських спортивних ЗМІ.

Селезньов: пияцтво, уява і реальність. Все складається в один пазл + відео - изображение 1


Також доказом слугує інформація з офіційного сайту «Руху» про склад «Колоса», де в основі значиться Євген Селезньов. З врахуванням наявності приписок про гравців на перегляді (ГНП), можна стверджувати, що інформація взята з офіційного сайту «Колоса».

Селезньов: пияцтво, уява і реальність. Все складається в один пазл + відео - изображение 4

Сьогодні ж протокол виглядає ось так:

Селезньов: пияцтво, уява і реальність. Все складається в один пазл + відео - изображение 5

Тобто, Селезньов не грав, як і було спочатку сказано нашими джерелами. Не грав, але пив

Сам Селезньов в ефірі Циганик-LIVE відзначив, що все це маячня, мовляв, чи можете ви уявити його п'яним на полі? Уявляти не потрібно, можна подивитися ось це відео (нижче). На ньому видно, як гравці двох команд та арбітри, вишикувавшись для віддання шани національному славню України, чекають одного футболіста. Цей футболіст з'являється з підтрибунного приміщення з запізненням, після чого поводиться неадекватно.

Спортивний журналіст – не лікар-нарколог, аби виставляти діагноз, проте біомеханіка рухів Євгена Селезньова (7-й номер), зафіксована на відео, навряд чи відповідає нормам поведінки здорової тверезої людини.

Циганик зауважив, що у клубу «Колос» перші претензії до Селезньова щодо не дотримання ним спортивного режиму з'явилися ще в жовтні. Відео датоване якраз жовтнем 2020-го року. Це матч між командами «Колос» U-21 - «Олімпік» U-21 (8-й тур чемпіонату України U-21). Ось повний запис того поєдинку (фрагмент, що нас цікавить – з 11:20 до 13:40).

Зрештою, якщо причина – не пияцтво (чи вживання якихось інших засобів, що дурманять свідомість), чому ні тренер Костишин, ні гравець Селезньов не розкривають мотивів такого серйозного рішення як відрахування футболіста з клубу посеред сезону в розпал тренувальних зборів?

Адже факт відрахування відбувся – повинна бути й причина.