Маріс Верпаковскіс: «У складі «Динамо» провів найкращий період у своїй клубній кар’єрі»

Динамо Київ 2 Лютого, 17:42 1063
Маріс Верпаковскіс: «У складі «Динамо» провів найкращий період у своїй клубній кар’єрі»
Контрольну гру нашої команди з «Динамо» (Тбілісі), яка відбулася в понеділок, відвідав колишній нападник киян, латвієць Маріс Верпаковскіс, який зараз є директором одного з клубів на батьківщині.

Він розповів про свої враження:

- Досить несподівано вас бачити на матчі «Динамо». Як опинилися в Анталії?

- Насправді відбувся приємний сюрприз. Приїхали на збори в Туреччину в останній момент, оскільки вирішили змінити Кіпр на Туреччину. І опинилися в одному готелі з «Динамо» Київ, тож приємний бонус вийшов для нас. І, звичайно, не хотів прогавити можливість подивитися на гру «Динамо».

- Які враження і емоції після зустрічі з динамівцями?

- Дуже приємно було зустріти всіх, залишилось багато людей, з якими я працював раніше. Дуже щасливий, що вдалося знову зустрітися і поспілкуватися.

- Які найприємніші враження вас поєднують із Києвом, Україною?

- По-перше, у мене тут народилася донька, у неї в паспорті це зазначено, і вона теж згадує про цей факт. Можна сказати, що вона напівукраїнка, тож маю найтепліші спогади. А що стосується спортивних досягнень, то насамперед згадуються наші успішні виступи в Лізі чемпіонів у сезоні 2004/2005. Тоді у нас була сильна група, і це був найкращий період у моїй клубній кар’єрі.

- Ви зараз слідкуєте за виступами київського «Динамо»?

- Звісно, по можливості намагаюся слідкувати. Дивитися всі матчі не виходить, але відвідую українські інтернет-ресурси та читаю новини.

- Кого знаєте з нинішнього складу киян?

- Яскраво себе проявив минулого сезону Циганков, забив багато важливих та красивих м’ячів, він – «зірочка» нинішнього складу. Узагалі радує, що зараз склад досить молодий, грає багато вихованців динамівської академії. Причому, вони не просто грають, а роблять це добре – і Суперкубок виграли, і вийшли до групового етапу Ліги чемпіонів, і йдуть на першому місці в чемпіонаті. Луческу дав вдалий старт, і це радує.

- Якби на полі зустрілися дві команди «Динамо» - ваша і нинішня, хто б переміг?

- Важко сказати, гадаю, обидві команди сильні. У нас тоді був дуже хороший склад, і нинішній теж доводить результатом, що всі хлопці талановиті. Дуже сподіваюся, що цього сезону вони переможуть у чемпіонаті, це досягнення для них – дуже важливий крок у кар’єрі, причому не лише в «Динамо», а й у Європі.

- Як зараз складається ваша кар’єра?

- Працюю генеральним директором у клубі. Тренерську кар’єру не розпочинав, адже одразу вирішив, що це не моє.

- Чи давно були в Києві?

- Нещодавно. Я був делегатом УЄФА на одному з матчів молодіжної збірної України восени минулого року. Бачив Ігоря Суркіса, який теж був на грі, був дуже радий зустрічі з ним. Також тоді зустрівся з багаторічним адміністратором команди Віктором Кашпуром, він майже не міняється (посміхається).