«Динамо» U19 несподівано поступилось «Руху» U19

Футбол України 4 Лютого, 17:05 308
«Динамо» U19 несподівано поступилось «Руху» U19 | 19-27 Фото: ФК Динамо
У четвер, 4 лютого, відбувся контрольний матч «Динамо» U19 проти однолітків з львівського «Руху».

Нагадаємо, команда Ігоря Костюка проходить тренувальний збір у Туреччині. «Динамо» U19 вже провело один спаринг за час збору, в якому «біло-сині» здолали юнацьку збірну Північної Македонії з рахунком 3:1.

Гру кияни розпочали традиційно активно, і вже на перших хвилинах могли повести у рахунку, але з першим ударом із меж штрафного майданчика впорався воротар, а після добивання Велетня м’яч із лінії воріт виніс захисник львів’ян. А ще через кілька хвилин після подачі кутового Мельниченко головою влучив у поперечину!

Надалі наша команда теж володіла ініціативою, значно більше за суперника контролювала м’яч та мала перевагу по грі. «Рух» відповів небезпечним ударом Квасниці зі штрафного метрах в 23-х від воріт – вище. Із середини тайму гра перейшла у більш спокійне русло та проходила, переважно, у центрі поля. Команди періодично обмінювалися гострими випадами, але удари по воротах не були небезпечними. Крім того, наприкінці першої половини зустрічі футболісти часто втрачали м’яч та допускали багато браку при передачах.

У підсумку, коли ніщо не віщувало біди, Варфоломєєв наважився на дальній удар метрів з 35-ти, заставши голкіпера «Динамо» зненацька, та вивів свою команду уперед. Через кілька секунд арбітр дав свисток на перерву.

У другому таймі тренерський штаб динамівців провів ряд замін. Як і у першому таймі, кияни розпочали другу половину зустрічі активно і досить скоро мали нагоду зрівняти рахунок, але на боці «Руху» знову опинився каркас воріт. Цього разу м’яч після удару Пастуха прийняла на себе стійка. Непогану нагоду мали і суперники, але Тугай впорався із досить небезпечним ударом із середньої відстані.

Згодом суперники ще раз обмінялися небезпечними моментами: у «Динамо» близьким до того, аби відзначитися, був Скрипник, а у «Руха» - Рогачов, який виходив до воріт, але наш голкіпер Тугай скоротив кут обстрілу та зміг ліквідувати загрозу.

У час, що залишився до фінального свистка команди створили ще кілька непоганих нагод, щоб забити, але довести свої моменти до логічного завершення не вдалося, тож рахунок більше не змінювався.

До кінця збору заплановано ще один спаринг за участю 19-річних динамівців. 7 лютого вони зіграють з юнацькою командою місцевого «Антальяспора».

«Динамо» U19 (Київ) – «Рух» U19 (Львів) – 0:2 (0:1)

«Динамо»: 1. Ігнатенко (12. Тугай, 46), 22. Малиш (16. Мащенко, 30), 25. Західний (14. Дьячук, 46), 17. Філатов (24. Романчук, 46), 2. Бенедюк (22. Малиш, 61), 20. Вуанту (19. Ганжола, 46; Яцик, 70), 8. Мельниченко (5. Скрипник, 70), 15. Пастух (18. Царенко, 70), 11. Велетень (9. Ісадченко, 70), 45. Кілєвой (13. Єременко, 70), 10. Блізніченко (71. Приходько, 46; 23. Попов, 70).

«Рух» (стартовий склад): 1. Герета, 48. Холод, 3. Савчук, 25. Лень, 19. Роман, 7. Русяк, 27. Підгурський, 90. Федурко, 9. Квасниця, 10. Варфоломєєв, 17. Шостак.

Голи: Варфоломєєв (45+1), Сапуга (70, з пен.)

Попередження: Західний (24), Блізніченко (69), Яцик (71).