Сідклей: «Щасливий знаходитися в «Динамо», ми виконали гарну роботу»

Динамо Київ 7 Лютого, 21:54 821
Сідклей: «Щасливий знаходитися в «Динамо», ми виконали гарну роботу»
Бразильський захисник «Динамо» Сідклей поділився своїми враженнями від повернення в київський клуб після оренди та від роботи під керівництвом Мірчі Луческу.

- Звичайно, я радий повернутися до тренувального процесу та до роботи в «Динамо». Із нетерпінням очікую відновлення чемпіонату.

- Схоже, в «Динамо» у тебе з'явилися нові друзі, ти дуже подружився з Жерсоном Родрігесом.

- Ми з Жерсоном і раніше, коли я був в «Динамо», спілкувалися та дружили. Тому був радий знову з ним зустрітися. Усі разом чекаємо повернення футбольного сезону.

- Які у тебе враження від роботи під керівництвом Мірчі Луческу?

- У Мірчі Луческу великий досвід, він вимогливий, і ми повинні виконувати все, про що він просить. Мені дуже подобається працювати під його керівництвом, я можу багато чому навчитися.

- Багато бразильців, які працювали з Мірчею Луческу, поїхали грати в серйозні клуби європейських топ-чемпіонатів. Чи немає у тебе думок, що через кілька років ти теж можеш «вистрілити»?

- Повторюся, що всі гравці ставляться до Мірчі Луческу з величезною повагою, адже у нього багатющий тренерський досвід - не лище в Україні, але і в інших країнах. На сьогоднішній день я щасливий знаходитися в «Динамо», ми виконали гарну роботу. А що стосується майбутнього - подивимося, що буде далі.