«Диванні експерти розповідають, як кому треба жити»: Ордець різко висловився щодо реакції на його від'їзд до Росії

Футбол України 8 Лютого, 09:27 246
«Диванні експерти розповідають, як кому треба жити»: Ордець різко висловився щодо реакції на його від'їзд до Росії
​Захисник московського Динамо Іван Ордець пригадав реакцію українських вболівальників на його трансфер до чемпіонату Росії.

«Відчував, коли 9-10 матчів після переходу взагалі не грав. Ось тоді люди писали в інтернеті різну гидоту. Не буду переказувати зміст, але неприємно було читати. Я продовжував старанно працювати, чекав на свій шанс, і новий тренер мені його дав. Як тільки почав грати, потік негативу схлинув. Перші місяці чотири різкі коментарі засмучували – тепер пройшло.

Збірна України? Не буду приховувати, я дуже сумую за збірною. Мені не треба нічого пояснювати, я все прекрасно розумію. Зі свого боку можу тільки грати, показувати якісний футбол. А як зверху вирішать, так і буде. Диванні експерти розповідають, як кому треба жити. При цьому футболісти двох країн між собою прекрасно спілкуються, просто цього ніхто не знає», – поділився Ордець в інтерв'ю виданню Чемпионат.


Нагадаємо, Ордець перейшов до московського Динамо з Шахтаря влітку 2019 року. В поточному сезоні українець провів 19 матчів, відзначившись 1 голом.