Прорвало. «Динамо» громить БАТЕ в товариському матчі

Динамо Київ 8 Лютого, 12:05 672
Прорвало. «Динамо» громить БАТЕ в товариському матчі | 19-27 Фото: 1927.kiev.ua
«Біло-сині» із розгромним рахунком переграли білоруський БАТЕ.

Кияни активно розпочали матч і вже на 7-ій хвилині Циганков відкрив рахунок. Віктор з лінії штрафного майданчика результативним ударом вивів «Динамо» вперед. 1:0

На наступний гол довго чекати не прийшлося - Де Пена реалізував штрафний удар з метрів двадцяти - 2:0.

Через чотири хвилини, на 24-ій, борисовці пропустили третій гол - після атаки киян у свої ворота забив захисник БАТЕ Копитович. Він зробив роботу за Циганкова, який не влучив по м'ячеві.

Динамівці продовжували домінувати на полі і чинити постійний тиск на ворота суперника. Перший небезпечний момент борисовці створили на 34-ій хвилині, коли виконали два кутових.

До свистка на перерву кияни кияни могли відзначатися двічі, але Андрієвський та Караваєв зі зручної позиції пробили поруч зі стійкою.

На другий тайм кияни вийшли в наступному складі: Бущан, Миколенко, Попов, Забарний, Кенджора, Андрієвський, Сидорчук, Буяльський, Циганков (К), Родрігес, Бєсєдін.

Новий склад виконав кілька кутових поспіль, але особливої загрози це не несло.

Мірча Луческу майже одночасно провів ще дві заміни: Забарний - Шабанов і Циганков - Лєднєв.

БАТЕ став почувати себе вільніше і навіть провів кілька атак. Кияни ж за перші двадцять хвилин другого тайму особливих клопотів воротареві борисовців не створили.

На 67-ій хвилині Миколенка змінив Сідклей. Далі Буяльського замінив Дуелунд, а Попова - Сирота.

Хороший шанс забити мав Владислав Супряга, який під тиском захисників не влучив по воротах з меж карного майданчика на 74-ій хвилині. За чотири хвилини після цього БАТЕ забив. Умаров зі штрафного удару «розмочив рахунок». 3:1

Кияни відповіли голом Дуелунда, якому пас віддав Родрігес - 4:1

На 86-ій хвилині дебютував молодий Валентин Моргун і відразу пропустив. Родрігес був перший на м'ячі, але в боротьбі рикошетом пас отримав Сорока і з меж карного майданчика пробив у дальній кут воріт. 4:2

П'ятий гол за динамівців забив Родрігес з асисту Дуелунда, який став крапкою в матчі.

Наступну гру кияни проведуть проти «Олімпіка» в рамках 14-го туру УПЛ.

Контрольний матч

«Динамо» - БАТЕ – 5:2 (3:0)

«Динамо»: Бущан (Нещерет, 46, Моргун, 85) – Караваєв (Кендзьора, 46), Забарний (Шабанов, 58), Попов (Сирота, 72), Миколенко (Сідклей, 68) – Шепелєв (Сидорчук, 46), Андрієвський (Шапаренко, 46), Буяльський (Дуелунд, 72) – Циганков (Лєднєв, 62), де Пена (Родрігес, 46) – Бєсєдін (Супряга, 46)

БАТЕ (стартовий склад): Чичкан, Копитович, Філіпович Олександр, Філіпович Яків, Малькевич, Носко, Яблонський, Умаров, Нехайчик, Драгун (к), Скавиш.

Голи: Циганков (7), де Пена (20), Копитович (24, автогол), Дуелунд (85), Родрігес (88) – Умаров (78), Сорока (86)