Еміліан Карас: «Оцінкою нашої праці будуть офіційні ігри, в яких розігруються очки та трофеї»

Динамо Київ 8 Лютого, 16:18 556
Еміліан Карас: «Оцінкою нашої праці будуть офіційні ігри, в яких розігруються очки та трофеї»
Асистент головного тренера «Динамо» Еміліан Карас прокоментував останній контрольний матч команди на зборах у Туреччині, в якому кияни обіграли білоруський БАТЕ (5:2), а також підбив загальні підсумки зимової підготовки.

- Наскільки команда готова функціонально за підсумками другого збору?

- Складно визначити ступінь готовності. У нас були і тренування, і завантажені дні, і контрольні ігри. Попередній матч (проти «Шкендії». - Прим.ред.) був непоганим за змістом, а сьогодні проти БАТЕ в першому таймі ми показали, напевно, найкращу гру на зборах. Думаю, що потрібно прагнути до цієї гри, яку хлопці продемонстрували в першому таймі. У другій половині зустрічі трохи розслабилися, вийшли інші гравці, які не піднялися до ігрового рівня першого тайму. Напевно, розслаблював і рахунок, і закінчення зборів.

Але в цілому можна відзначити багато позитивних моментів. Оцінка роботи команди та тренерського штабу - це гра і результат. Він був. На жаль, у другому таймі наші помилки та розслабленість дозволили супернику забити два голи та створити кілька моментів біля наших воріт.

- На другому зборі у команди було п'ять спарингів і велика кількість тренувань. Чи немає втоми перед поновленням сезону?

- На зборах тренувальний процес і будується для того, щоб футболісти грали під навантаженнями та були втомленими. Це нормально. Але за рухом у сьогоднішній грі було видно, що втома відійшла, хлопці добре пересувалися та почувалися. Був хороший рух, розумний футбол, особливо в першому таймі, і хороший контроль м'яча. Окрім того, ми створювали моменти. Було все, що необхідно для домінування над суперником і перемоги в матчі. Потрібно просто навчитися грати в такий футбол протягом 90 хвилин і компенсованого часу.

- Яку оцінку ви можете поставити роботі своїх підопічних на зборах?

- Оцінкою нашої спільної праці будуть офіційні ігри, в яких розігруються очки та трофеї. Ми готуємося саме до цього.