«Вони не перейдуть в чемпіонат Бельгії, тому що повинні перейти в топ-ліги». Дієго Лонго - про молодь «Динамо»

Динамо Київ 10 Лютого, 23:12 1093
«Вони не перейдуть в чемпіонат Бельгії, тому що повинні перейти в топ-ліги». Дієго Лонго - про молодь «Динамо»
Колишній асистент «Динамо» Дієго Лонго розповів в подкасті «ZoryaLondonsk», як він потрапив у київський клуб, а також оцінив молодих гравців команди.
«Я хотів стати головним тренером, але подзвонив Мірча Луческу. Йому неможливо було відмовити, як і такому клубу як «Динамо». Тому я і приїхав в київський клуб.

Як у Луческу з комунікацією з гравцями? Він говорить багатьма мовами. Але інколи достатньо розуміти футбол, просто дивлячись на нього. Гравці розуміють його дуже добре, його принципи. Деякі з них добре говорять англійською. Наприклад, Миколенко, Забарний, Сидорчук. Але якщо вони планують їхати грати десь у Серію A, то їм потрібно розмовляти краще. Те ж стосується Супрягу, наприклад, який повинен підтягувати іноземні мови. Адже йому буде важко, якщо він покине в один день «Динамо».

Якщо говорити про Миколенка чи Забарного, то вони не перейдуть у чемпіонат Бельгії чи якийсь подібний, тому що вони повинні перейти у кращі ліги, де рівень вищий, - АПЛ чи Серія A. Вони зовсім молоді, але вже готові піти. Буяльский, наприклад, не такий молодий, але він би фантастично грав у бельгійському чемпіонаті. Він має все, аби стати футболістом ще кращого рівня. Те ж стосується Дениса Попова. Я вважаю, що потенційно він - гравець дуже високого рівня.

Циганков - фантастичний гравець, талановитий. На мою думку, він дуже серйозний, говорить англійською, розумний. Щоб зробити наступний крок, йому потрібно трішки попрацювати над собою. З його характеристиками можна грати у командах рівня топ-6 Англії. Шапаренко також має фантастичні характеристики», - сказав Лонго.