А-Банк виступив генеральним партнером футбольного клубу «Динамо» Київ

Динамо Київ 12 Лютого, 10:09 1401
А-Банк виступив генеральним партнером футбольного клубу «Динамо» Київ
11.02.2021 року А-Банк став новим генеральним партнером ФК «Динамо» Київ.

Вже 13.02.2021 року гравці ФК «Динамо» Київ вийдуть на поле у новій формі з логотипом мобільного додатка ABank24.

«Футбольний клуб «Динамо» Київ - це один із яскравих представників нашої країни у світі футболу, клуб із великою історією перемог. Для нас велика честь виступити генеральним партнером футбольного клубу «Динамо» Київ і зробити свій внесок у розвиток українського футболу», - говорить голова правління А-Банку Юрій Кандауров.
«Перед київським «Динамо» завжди ставились найвищі завдання – вже понад 80 років команда бореться за першість в усіх турнірах, в яких бере участь. Партнери, які нам у цьому допомагають, теж мають бути першими у своїй галузі або прагнути цього. Упевнений, що з новим генеральним партнером ми зможемо зробити крок уперед до нових футбольних вершин», - зазначає президент ФК «Динамо» Київ Ігор Суркіс.

Сторони впевнені, що співпраця буде взаємовигідною й успішною як для «Динамо» Київ, так і для А-Банку. Банк розраховує побачити в рядах своїх клієнтів всіх уболівальників футболу та просто цінителів актуальних фінтех-рішень.

Про А-Банк

А-БАНК представлений на ринку банківських послуг понад 25 років. Послугами Банку користуються понад 1,6 млн клієнтів. Банк пропонує широкий спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам. Основна мета Банку - надання сучасного та технологічного сервісу в режимі online за допомогою зручного інтернет-банкінгу АВаnk24. Банк широко представлений у всіх регіонах України - 232 відділення готові надати якісний сервіс кожному клієнту.

За новинами А-Банку стежте на офіційних сторінках Facebook, Instagram, Youtube, TikTok.

Про «Динамо» Київ

Футбольний клуб «Динамо» Київ є визнаним у світі лідером українського футболу. Команда має унікальну історію перемог і футбольних рекордів, багато з яких вже нікому не вдасться перевершити. Київське «Динамо» - єдина команда на пострадянському просторі, яка завжди боролася за найвищі нагороди та ніколи не втрачала свого місця в еліті. Сьогодні «Динамо» виступає одразу в трьох турнірах, за підсумками яких має нагоду вже навесні вчергове поповнити колекцію своїх титулів і трофеїв. Вихованці «Динамо» тричі ставали володарями «Золотого м’яча» найкращому футболісту Європи. Футболісти «Динамо» завжди були і є сьогодні основою національної збірної України. І головні перемоги у «Динамо» ще попереду!