«Грати за таких умов — абсурд! Це злочин проти футболістів», — голова АФУ звернувся до Євгена Дикого та Андрія Павелка

Динамо Київ 13 Лютого, 11:26 1753
«Грати за таких умов — абсурд! Це злочин проти футболістів», — голова АФУ звернувся до Євгена Дикого та Андрія Павелка
В коментарі 1927.kiev.ua голова Асоціації футболістів України висловив обурення стосовно проведення матчів 14-го туру УПЛ за екстремальних природніх умов.
— Як можна грати в футбол за такої погоди? Знову розпочнуться переноси матчів - «Колос» - «Шахтар» вже під питанням. Або всі грають, або не грає ніхто.

Хочу звернутися до президента УАФ Андрія Павелка - чому він мовчить? Він відповідає за весь український футбол. Чому розпочалися розмови про можливе перенесення матчу «Колос» - «Шахтар»? Будемо мати «Інгулець» №2? Нехай Андрій Васильович скаже, сьогодні будуть зіграні всі матчі чи їх перенесуть? Звертаюся також до виконавчого директора УПЛ Євгена Дикого - нехай пояснить, чому один матч під питанням, а інші повинні грати в 15-ти градусний мороз? Це прерогатива для когось? Ми або всі матчі переносимо, або всі граємо.

Ми, як Асоціація футболістів України, переживаємо за здоров'я гравців. Грати за такої погоди - це просто абсурд! Це злочин проти футболістів. Здоров'я людей має бути понад усе. За такої погоди дуже легко отримати травму. Так і з футболом завершити можна. Цікаво, Андрій Павелко і Євген Дикий грали б при таких умовах?

За такого вітру і морозу в магазин вийти холодно, не те що грати в футбол. Можна ж було перенести ці матчі? До чого тут збірна України знову? Її ми вже втратили в матчі зі швейцарцями.

Ми, як Асоціація футболістів України, обурені цією ситуацією і переживаємо за здоров'я футболістів. Вимагаємо пояснень від Андрія Павелка та Євгена Дикого - що буде із матчами УПЛ суботи та неділі?