Світовий футбол 15 Лютого, 23:08 306
«Вест Хем» без Ярмоленка розгромив «Шеффілд» і обійшов «Ліверпуль» у таблиці АПЛ  | 19-27
«Шеффілд» не зміг відштовхнутись від дна турнірної таблиці, зазнавши виїзної поразки від «Вест Хема».

Чемпіонат Англії 2020/21, 24-й тур

Вест Хем – Шеффілд Юнайтед – 3:0

Голи: Райс, 41 (пен), Діоп, 58, Фредерікс, 90+6

Вест Хем у поточному турі міг обійти Ліверпуль і навіть на кілька годин піднятись у зону Ліги чемпіонів – а в разі осічки Челсі підопічні Девіда Мойєса залишились би там до вихідних. На жаль, допомогти «молотобійцям» не міг Андрій Ярмоленко, який розтягнув зв'язки коліна. Втім, команда впоралась і без нього.

Загалом, моментів було небагато, але Вест Хем мав явну перевагу. Вже на 5-й хвилині господарі могли заробити пенальті, однак VAR став на користь гостей. Не біда: на 40-й хвилині Бешам сфолив у власному штрафному, рефері вказав на позначку, а Райс впевнено розвів м'яч і голкіпера по разних кутах – 1:0!

На 53-й хвилині Макголдрік міг зрівняти рахунок, пробивши головою після навісу з лівого флангу, але Фабіанскі врятував. Після цього господарі закрили гру: Крессвелл на 58-й хвилині виконав подачу з кутового, а Діоп замкнув у дальній кут – 2:0. У компенсований час прилетів і третій гол – це Фредерікс вистрілив з лінії штрафного в лівий кут. 3:0 Вест Хем святкує перемогу і обходить Ліверпуль у таблиці, бодай на дві години піднявшись на четверте місце.