Олександр Петраков: «Практично всі найкращі гравці збірної України U-18 зібрані в «Динамо» і «Шахтарі»

Збірна України 16 Лютого, 16:17 500
Олександр Петраков: «Практично всі найкращі гравці збірної України U-18 зібрані в «Динамо» і «Шахтарі»
​Головний тренер юнацької збірної України U-18 (футболісти не старші 2003 року народження) Олександр Петраков розповів офіційному сайту УАФ про свої враження від робочої поїздки до Туреччини, де проводили збори українські клуби.

— Насамперед хотів би сказати величезне спасибі керівництву УАФ за організацію такого, можна сказати, відрядження. Побувавши в Туреччині, я ніби повернувся у футбол. Річ у тім, що зі своєю збірною я не бачився рік, а для тренера, самі розумієте, така пауза — як посуха.

— Олександре Васильовичу, чи багато футболістів, які підходять за віком для вашої збірної, працювали в Туреччині?

— Практично всі кращі гравці такого віку зібрані в «Динамо» й «Шахтарі». Також там була «молодіжка» «Ворскли», а ще команда «Руху» (U-19), яка мені дуже сподобалася. В її складі багато футболістів із «Карпат» та львівського спортінтернату, а ми знаємо, яка там хороша школа.

— Із клубними тренерами, із самими хлопцями поспілкувалися?

— Так. Повторюся, поїздка вийшла дуже продуктивною. Хоч і без своїх занять, але був, так би мовити, у процесі (посміхається).

— У Туреччині пройшла зустріч тренерів збірних України...

— Так. Ми обговорили принципи гри національних команд. Можу сказати, що підсумками цього заходу я залишився повністю задоволений. Сподіваюся, ці зустрічі будуть регулярними. Принаймні, наступного разу ми повинні поспілкуватися на початку березня.

— Які найближчі плани збірної України U-18?

— Я попросив керівництво нашої асоціації організувати в березні селекційний збір. Хочемо зібратися кілька разів до кваліфікаційного раунду Євро-2022 (U-19), який має відбутися в жовтні нинішнього року в Польщі.