В’ячеслав Заховайло: «Якщо Луческу обере вертикальний футбол, «Брюгге» буде важкувато»

Динамо Київ 17 Лютого, 00:31 621
В’ячеслав Заховайло: «Якщо Луческу обере вертикальний футбол, «Брюгге» буде важкувато»
Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло прокоментував готовність «Динамо» до старту в плей-оф Ліги Європи проти «Брюгге».

– Які очікування від поєдинку «Динамо» – «Брюгге»?

– «Динамо» в хорошому фізичному стані, що було видно в грі проти «Олімпіка». Навіть у таких умовах команда пристойно рухалася. Враховуючи наші кліматичні умови, поле буде замерзлим. У киян великі шанси досягти позитивного результату. У Бельгії теж зараз погода не «цукор», там теж бувають холоди, - зауважив В’ячеслав Заховайло для bookmaker-ratings.com.ua. Та якщо Луческу запропонує супернику силовий і вертикальний футбол, то «Брюгге» буде важкувато. Бельгійці більше контролюють м’яч і змінюють свою психологію. Це вже не той клуб, що був кілька років тому.

– Проте букмекери мають протилежну думку.

– «Брюгге» може бути легким фаворитом, якщо взяте протистояння загалом. Бельгійці вже зіграли 10 матчів у 2021 році, усі виграли. Проте місцевий чемпіонат і єврокубки – це трішки інший рівень. Шанси в «Динамо» є. На мій погляд, ситуація рівна – 50 на 50.

– Вихідними «Брюгге» не грав, адже матч скасували через стан газону. Як це вплине на гру?

– Пауза лише піде на користь, адже буде можливість цілеспрямовано підготуватися до цього поєдинку. Бельгійці вже мають ігровий тонус, тому зараз буде нагода відновитися та залікувати травми.

– Як вам повернення Бєсєдіна?

– Артем – робоча конячка, яка бере активну участь у командних діях, багато працює без м’яча. У матчі з «Колосом» йому трішки пощастило, він «з’їв хліб» нападника – опинився в потрібний момент у потрібному місці. На даний момент Бєсєдін перший гравець на вістря атаки. Тепер потрібно довести не язиком, а грою, що він заслуговує грати в «Динамо».

*Розмова відбувалася до того, як з’явилася інформація про позитивні тести на коронавірус у головного тренера «Брюгге» Філіппа Клемана та гравців Ханса Ванакена, Матея Мітровича та Стефано Денсвіла. У Київ поїхав тренер бельгійської команди U-23 Рік де Міл.