Передматчева прес-конференція Мірчі Луческу

Динамо Київ 17 Лютого, 17:02 1828
Передматчева прес-конференція Мірчі Луческу
Наставник киян прокоментував перший матч плей-офф Ліги Європи

- Чи можна сказати, що втрати у стані суперника розв'яжуть вам руки в тактичному плані?

- Практично всі команди пройшли через такі моменти. Вибували гравці, вибували тренери, тому кожен клуб тримає у своєму складі більше гравців, щоб замінити вибулих. Але це нічого не змінює по суті та важливості двораундовій зустрічі.

Що стосується тактичної моделі гри, «Брюгге» - дуже атакуюча команда. Команда з великим досвідом, де футболісти давно грають разом цим складом. Фінансування в клубі на рівні, і «Брюгге» з кожним роком покращує свої якості, підписуючи гравців під свій атакуючий стиль гри.

- Перед матчем з «Олімпіком» вам довелося взяти в руки лопату щоб розчистити сніг на полі... Який інструмент може знадобитися в завтрашній грі?

- Це було моє спонтанне рішення. Я побачив, що хлопці закінчили чистити поле, але там залишалася ще досить велика ділянка в снігу, і я вирішив їм допомогти і тим самим показати, що вони не закінчили якісно цю роботу.

- Чи можна стверджувати, що завтра ми побачимо гру двох рівних суперників? У такому випадку, який фактор ви бачите ключовим для загального успіху вашої команди?

- Напевно, це так, і в першу чергу, тому що зустрічаються два клуби, які є лідерами у своїх національних чемпіонатах. Якщо я не помиляюся, таких пар більше немає. Мені здається, наш поєдинок буде найбільш рівним за силою серед усіх.

Для нас дуже важливо зберегти рівновагу між атакою і обороною, враховуючи. що суперник грає у дуже агресивній, атакуючій манері. Важливо виходити з-під цього пресингу і використовувати вільні зони за спинами суперників.

- Чи розраховуєте ви на Забарного та Вербича? У якому стані зараз Бурда і Белуце?

- З тих, кого ви назвали, готується в загальній групі тільки Забарний. А чи буде він грати, і хто вийде у старті, я вирішу в день матчу.

- У вашій тренерській кар'єрі було багато матчів з «Брюгге». Який з них вам запам'ятався найбільше?

- Мабуть, перші матчі, коли ми виходили до Ліги чемпіонів з «Шахтарем» і зіграли 2:2 на виїзді і 4:1 вдома. Я би виділив ці матчі.

- Взимку «Динамо» не було активним на трансферному ринку, не підписавши жодного нового футболіста. Чи розчаровані ви цим фактом? З огляду на це, які перспективи ви бачите для «Динамо» у Лізі Європи?

- Наша підготовка залежить від майбутніх двох матчів. Ми добре підготувалися під час збору, провели один матч в чемпіонаті, який додав мені оптимізму. Суперник провів багато ігор у своєму чемпіонаті, у цьому плані вони більш підготовлені, знаходяться в хорошому ігровому ритмі. Але все вирішиться в цих двох матчах.