Нападник «Брюгге» Бас Дост: «Нам не буде виправдання, якщо не доб'ємося результату»

Динамо Київ 17 Лютого, 20:19 514
Нападник «Брюгге» Бас Дост: «Нам не буде виправдання, якщо не доб'ємося результату»
Форвард «Брюгге» Бас Дост взяв участь у прес-конференції на НСК «Олімпійський» напередодні першого поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи проти київського «Динамо».

- Як вплине на команду відсутність Ханса Ванакена та інших гравців, у яких виявили COVID-19?

- Звісно, їхня відсутність відчувається. Але у нас досить непоганий підбір футболістів, і я впевнений, що інші гравці зможуть їх замінити. Усі, хто приїхав до Києва, готові грати.

- Чи доводиться тобі, як досвідченому футболісту, підказувати більш молодим партнерам?

- Так, іноді доводиться. Але у нас хороший, професійний склад, футболісти знають, що робити, та виконують свою роботу.

- Ти тричі доходив до чвертьфіналу Ліги Європи. Чи плануєш перевершити це досягнення у складі «Брюгге»?

- Справді. На жаль, далі мені проходити не вдалося, але я сподіваюся досягти цього з «Брюгге». У нас хороший підбір гравців, професійний тренерський штаб, і я сподіваюся, що нам вдастся пройти навіть далі.

- Завтра очікується дуже прохолодна погода, чи є у футболістів спеціальні способи розігріву?

- Ні, нічого подібного немає. Готуємося як до звичайного матчу. На вулиці я ще не був, оскільки ми лише прилетіли та заселилися до готелю, але бачу, що на вулиці досить холодно. Проте, якщо ми не досягнемо позитивного результату, то виправдань нам не буде.

- Пропуск матчу з «Шарлеруа», який був перенесений, можна вважати додатковим перепочинком чи це вплине на форму команди?

- Ми набрали непоганий темп, тому, коли приїхали до Шарлеруа та дізналися, що гри не буде, це трохи розізлило. Але, з іншого боку, завдяки цьому ми отримали більше часу на підготовку до матчу з «Динамо».