Завдання ускладнюється. «Динамо» грає внічию із «Брюгге»

Динамо Київ 18 Лютого, 18:56 299
Завдання ускладнюється. «Динамо» грає внічию із «Брюгге» | 19-27
В першому матчі 1/16 Ліги Європи київське «Динамо» вдома грає внічию із бельгійським «Брюгге».

На початку матчу ініціатива переходила з рук в руки. Брюгге видав кілька перспективних забігань і далі гостріше виглядали кияни. Гра перейшла під їхній контроль, динамівці впевненіше виглядали на м'ячі, а гості контратакували.

Пройти до воріт «Брюгге» було непросто. Арбітр часто ігнорував падіння Бєсєдіна, які, здавалось, були по справі. Сам Артем записав удар по воротах суперника з лінії карного майданчика, але захисники його заблокували.

Куди небезпечніший мав Буяльский, який головою пробивав після навісу Кенджори - м'яч пройшов над перекладиною, а голкіпер просто провів його поглядом.

Після перерви гра проходила в руслі, заданому в першому таймі. Спочатку бельгійці видали кілька хвилин активності, далі ініціатива перейшла до динамівців і тим, в решті, вдалося відкрити рахунок. На 62-ій хвилині Буяльский прекрасним ударом вразив дальню дев'ятку. 1:0

«Брюгге» довго не відсиджувався і швидко зрівняв рахунок. Після навісу з кутого удару Мехеле виграв повітря і забив такий потрібний для своєї команди гол. 1:1

Перед останньою двадцятихвилинкою тренери обмінялися подвійними замінами. «Брюгге» притисло киян до воріт і виглядало впевненіше. Мірча Луческу на 80-ій хвилині кинув у бій Супрягу і Караваєва, знявши Бєсєдіна і Кенджору. Бельгійці, знову ж таки, були найнебепечнішими під час кутових. Дост міг забивати на 83-ій хвилині, але удача була на боці киян - м'яч пройшов над перекладиною.

«Динамо», на кінцівку матчу, створило кілька небезпечних ситуацій біля воріт суперника, але навіть до удару недійшло. Гра завершилась за рухунку 1:1, що ускладнює шанси киян в матчі-відповіді.

«Динамо» - «Брюгге»: 1:1

Голи: Буяльський, 62, — Мехеле, 66,

Попередження: Шапаренко, 29, Миколенко, 90+3 — Рікка, 33

Стартовий склад «Динамо»: Бущан, Кенджора (Караваєв, 80), Попов, Забарний, Миколенко, Шапаренко (Шепелєв, 73), Сидорчук (к), Буяльський, Де Пена (Родрігес, 73), Циганков, Бєсєдін (Супряга, 80).

Запасні: Нещерет, Бойко, Шепелєв, Лєднєв, Караваєв, Родрігес, Сідклей, Ванат, Сирота, Супряга, Дуелунд

Стартовий склад «Брюгге»: Міньоле, Рікка, Мехеле, Коссуну, Клінтон Мата, Дірар (ван дер Бремпт - 69), Вормер (к), Баланта, Окереке - (Баджі, 68), Декателаре, Дост.

Запасні: Хорват, Фофана, Баджі, ван дер Бремпт, де Кейпер, Фуакаля, Енгелс, Серваїс, ван ден Кейбус.