«Впевнена перемога «Динамо». Все інше, у виконанні «Десни», буде подвигом», — Артем Франков – про матч киян із «Десною»

Динамо Київ 20 Лютого, 13:24 3979
«Впевнена перемога «Динамо». Все інше, у виконанні «Десни», буде подвигом», — Артем Франков – про матч киян із «Десною»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився із 1927.kiev.ua очікуваннями від матчу 15-го туру УПЛ «Десна» - «Динамо».
— «Динамо» другий матч поспіль буде проводити проти команди, яка понесла відчутні кадрові втрати. При цьому, якщо у «Брюгге» було ким замінити гравців, котрі випали, то в «Десни» такої можливості немає. В центрі поля чернігівці мають єдиний варіант - Арвеладзе - Домбровський. Мені здається, що Рябоконь не поставить просто так Полегенько на позицію Коноплі, а буде шукати якесь інше рішення.

Цей матч - саме той випадок, коли «Динамо» виступає явним фаворитом. Єдине, чого можна очікувати від цього матчу - впевненої перемоги «Динамо». Все інше, у виконанні «Десни», буде подвигом.

Ніякої ослаблюючої ротації від киян категорично не може бути. Не вірю в це, тому що «Динамо» не має права впускати свій шанс в національному чемпіонаті.

Киянам під силу успішно виступити проти «Брюгге». Головне, щоб у наших вболівальників не виникло відчуття, що «Динамо» хоч десь упускає, зливається чи щось подібне. Команда повинна викладатися в кожному матчі.