Динамо Київ 20 Лютого, 16:53 321
«Було холодно, але витримали»: «Брюгге» опублікував ролик про виїзний матч проти «Динамо» у Лізі Європи | 19-27
Бельгійці у 40-секундному відео спробували передати весь настрій матчу проти українського гранда.

Суперник Динамо в 1/16 фіналу Ліги Європи на своїй сторінці у соціальній мережі Твіттер опублікував коротке відео, присвячене виїзному матчу бельгійців у Києві.

«Брендон Мехеле забив важливий для Брюгге гол на виїзді. Він визнає, що було холодно, але футболісти Брюгге витримали і здобули важливий результат заради всіх тих, хто залишився в Бельгії і не зміг приїхати на матч», – йдеться у підписі до ролика.

Нагадаємо, у першому поєдинку у Києві Динамо розписало бойову нічию з бельгійцями: на гол Буяльського у другому таймі влучним пострілом за 5 хвилин відповів Брендон Мехеле. Матч-відповідь відбудеться за тиждень, 25 лютого, о 22:00.