Жерсон оцінив нічию з «Десною» – компліменти чернігівцям, непростий газон і думки про «Брюгге»

Динамо Київ 22 Лютого, 11:40 678
Жерсон оцінив нічию з «Десною» – компліменти чернігівцям, непростий газон і думки про «Брюгге»
Легіонер «Динамо» Жерсон Родрігес поділився своїми думками щодо напруженої нічиєї з «Десною» (1:1).
«Ми створили багато моментів, постійно атакували. Щоправда, на такому полі непросто було проявляти свої найкращі якості, у таких умовах оборонятися і грати в простий футбол легше.

Матч видався нелегким. Потрібно віддати належне нашим суперникам, це дуже добротна команда. Гравці Десни закрилися у захисті та грамотно оборонялися. Ми були готові до такого сценарію, але виявилося складно долати таку насичену оборону

Дуже прикро, що ми припустилися помилки в обороні та пропустили необов'язковий гол, який ускладнив для нас ситуацію в зустрічі. Звичайно, з огляду на такий сценарій матчу, непогано хоча б те, що ми не програли. Але ми розраховували сьогодні взяти три очки, адже ми ведемо боротьбу за чемпіонство з Шахтарем, кожна втрата очок на вагу золота. На щастя, завдяки нічийному результату ми, як і раніше, на вершині і випереджаємо суперника на одне очко. Важливо надалі не втрачати залікові бали.

Вже думаємо про матч з Брюгге. Немає часу відпочивати. Ми повинні продовжувати працювати і готуватися до матчу в Бельгії. Віддамо всі сили в Брюгге, аби пройти до наступного раунду», – цитує Жерсона офіційний сайт Динамо.