Важливий для Луческу? «Динамо» може обміняти непростого легіонера на форварда

Динамо Київ 22 Лютого, 22:30 2175
Важливий для Луческу? «Динамо» може обміняти непростого легіонера на форварда
Журналіст Ігор Циганик розповів про важливість Жерсона Родрігеса для Луческу та можливий обмін люксембуржця на нападника Аарона Бупендзу.
«Чи важливий Жерсон Родрігес для Луческу? Відносно важливий. Родіргес заграв при Луческу зовсім по-іншому, румунський спеціаліст справді реабілітував цього хлопця. Я вважаю, що Луческу дуже хорошу роботу провів саме з Жерсоном, тому що до нього і при ньому – це зовсім різні два футболісти. Але десь люксембуржцю не вистачає якихось тонкощів, які б дозволили йому завершувати епізоди (навіть у матчі з «Десною» були такі моменти, де можна було тонше зіграти, що допомогло б реалізувати нагоду). Жерсон – це людина, яка відпрацьовує, яка виконує дуже великий обсяг роботи і, безперечно, для Луческу він важливий.

Чи обміняють його на Бупендзу? Я вам хочу сказати, що розмови йдуть, але ті гроші, які просить «Хатайспор», я сумніваюся, що кияни заплатять. Навіть з умовою обміну Родрігеса і доплатою. Я не думаю, що це станеться, але подивимося, що воно буде», - заявив Циганик в ефірі авторської програми «Циганик Live».

Цього сезону на рахунку Жерсона Родрігеса 4 голи і 1 асист в 21 матчі за «Динамо».