«Брюгге» – «Динамо»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Футбол України 24 Лютого, 22:35 105
«Брюгге» – «Динамо»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса
Ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги Європи «Брюгге» – «Динамо».

Стадіон, на якому «Динамо» востаннє вилітало з кваліфікації до Ліги чемпіонів. Фактично цим самим складом. Але з іншим тренером. І це ключове.

В останньому поєдинку чемпіонату «Брюгге» ось тут розгромно виграв, не дозволивши супернику навіть у площину власних воріт. Команда особливо навіть не берегла сили, цілковито граючи основою. Хоча тотальне домінування на внутрішній арені давно вже дозволяє зосередити свій фокус на євроарені. Тож «Динамо» буде непросто із мотивованим суперником, який до того ж наближений до піку своєї форми. Знов в обоймі бельгійців Соболь, який відбув дискваліфікацію. І це додаткова опція для підсилення гри.

У киян ситуація змушує мобілізуватися на повну. Втрата очок у чемпіонаті навряд принесла щасливі емоції. Зате радість у Бесєдіна, котрий вдруге став татусем. Тепер команді особливо не варто заморочуватися над тим, як святкувати забиті м’ячі. А вони зобов’язані бути.

Інакший результат означатиме виліт з турніру. Я в це відмовляюся вірити, беручи ставку, що «Динамо» не програє. За гру, яку напевне диктуватиме суперник, українці повинні знайти можливість вивезти з Бельгії бодай нічию. І бажано якомога результативнішу.