Моралес: «Два матчі поспіль «Динамо» провело з дуже посередньою якістю футболу, але щоразу виглядало трохи краще суперника»

Динамо Київ 25 Лютого, 10:59 217
Моралес: «Два матчі поспіль «Динамо» провело з дуже посередньою якістю футболу, але щоразу виглядало трохи краще суперника»
​Відомий український журналіст Роберто Моралес підготував прогноз на матч Ліги Європи «Брюгге» – «Динамо».

- Якщо повернутися до першої гри цих суперників, то я вважаю, що кияни таки зіграли тоді ліпше за гостей. Не добре, а саме ліпше, трохи більше зробили на полі. Якість гри варто оцінювати й у контексті погоди. Вийшов часом досить швидкий футбол з купою помилок.

Свій наступний матч «Динамо» знову не виграло («Десна» – «Динамо» 1:1) і навіть ледь не програло. Луческу заявив, що мали перемагати в один-два м’ячі, адже контролювали хід гри та створювали, коли суперник тільки руйнував. З другим важко погодитися, з першим все ж можна. Тобто два матчі поспіль кияни провели з дуже посередньою якістю футболу, але кожного разу трохи ліпше за суперника.

Кадрова ситуація у «Брюгге» не поліпшилася, окрім закінчення дискваліфікації Едуарда Соболя, котрий не є очевидним козирем бельгійців. Тому проблеми у них точно будуть. Хто ж стане більш проблемним я не намагатимуся вгадати.

Моя ставка – це обидві заб’ють. Ризикований варіант – віра в прохід «Динамо», це чимось схоже на кваліфікацію до Ліги чемпіонів і завершальний матч у групі – результат ліпший за гру.