«Динамо» перемагає «Брюгге» та виходить до 1/8 фіналу Ліги Європи!

Динамо Київ 25 Лютого, 23:56 451
«Динамо» перемагає «Брюгге» та виходить до 1/8 фіналу Ліги Європи! | 19-27
Браво, хлопці!

Після першого матчу, що завершився результативною нічиєю (1:1), динамівцям необхідно було обов'язково забивати на «Ян Брейдель», але при цьому і про захист своїх воріт не забувати. У порівнянні з останнім календарним матчем, проти «Десни» в чемпіонаті України (1:1), головний тренер «біло-синіх» Мірча Луческу зробив лише одну зміну в стартовому складі, випустивши в захисті Сироту замість Караваєва.

Динамівці з перших хвилин віддали ініціативу супернику, діючи другим номером та вичікуючи на свій шанс у швидких контратаках. При цьому перший момент, який претендує на небезпеку, створили саме «біло-сині» – спочатку удар Жерсона був заблокований, а потім Бєсєдін прорвався до воріт по місцю лівого інсайда, але захисник встигнув вибити м'яча з-під ніг Артема на кутовий.

Утім, у перші хвилин двадцять гра виглядала відверто нудно. Жодна з команд не хотіла форсувати події. В середині тайму господарі активізувалися та протягом кількох хвилин створили два непоганих моменти. Спочатку після навісу до штрафного майданчика височенний Дост пробив головою з убивчої позиції – благо, м'яч летів прямо по центру, де і знаходився Бущан. А трохи пізніше ван дер Кейбус пробив здалеку, але не влучив у площину воріт. У «Динамо» же особливо нічого не виходило в передній лінії, що явно не подобалося Луческу, який активно підказував своїм підопічним із технічної зони.

Після поновлення гри на полі мало що змінилося. «Брюгге» атакувало більше, володіло м'ячем, благо наші захисники з воротарем діяли надійно. В одному з епізодів, наприклад, Бущан ліквідував загрозу після того, як віч-на-віч із ним вийшов Баджі. У динамівців же перший по-справжньому небезпечний момент виник після того, як на полі з'явився Шапаренко. Протягом кількох хвилин Микола спочатку пробив із лінії штрафного майданчика, але Міньйоле перевів м'яча на кутовий, а трохи пізніше здалеку не поцілив у рамку воріт.

Як виявилося, «Динамо» недарма вичікувало на свій шанс. На 83-й хвилині Родрігес закинув м'яча парашутом до штрафного майданчика на хід Циганкову, Віктор від лицьової прострілив у воротарський майданчик, а там Буяльський зіграв на випередження та відправив м'яча під поперечину – 1:0. Другий м'яч Віталія у нинішньому протистоянні з «Брюгге»!

Господарі були настільки шоковані тим, що сталося, що до фінального свистка так і не змогли влаштувати штурм воріт «Динамо». А от «біло-сині» могли подвоїти рахунок уже в компенсований час, але з ударом Шапаренка, який увійшов до штрафного майданчика по місцю правого інсайда, впорався воротар.

У підсумку, мінімальна перемога «Динамо», яка виводить підопічних Мірчі Луческу до 1/8 фіналу Ліги Європи. Жеребкування цієї стадії – у п'ятницю, 26 лютого.

Читай також: Оцінки гравцям від WhoScored та SofaScore.