В’ячеслав Заховайло: «Вільярреал» і «Рома» до снаги «Динамо» й «Шахтарю»

Динамо Київ 26 Лютого, 21:27 792
В’ячеслав Заховайло: «Вільярреал» і «Рома» до снаги «Динамо» й «Шахтарю»
Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло прокоментував жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи для українських команд.

«Динамо» – «Вільярреал»

«Складний суперник. Іспанці грають у атакувальний футбол, багато володіють м’ячем. Ще доведеться детальніше вивчити «Вільярреал». Утім, на такій стадії простих суперників не буває.

Проти «Динамо» теж складно виступати, адже кияни заточені на оборону своїх воріт і гру середнім блоком. Захисний-контратакувальний стиль проповідує команда, чекаючи помилок опонента.

«Вільярреал» – не гранд. Не «Манчестер Юнайтед» і навіть не «Тоттенхем». Отож вважаю, що жеребкування – вдале.

Матч з «Брюгге» показав, що коли кияни потрапляють під пресинг, досить проблематично з-під нього виходять, хоч і краще, ніж раніше. Єдине, що тішить, – відсоток реалізації моментів, з’явилася продуктивність, адже моментів у Бельгії було небагато. Водночас вдалося зіграти «на нуль». Можливо, й пощастило, але щастить сильнішим.

«Вільярреал» до снаги «Динамо». Подивимося, як іспанці вміють пресингувати та грають у перехідних фазах, а тоді можна буде краще зіставити сили команд. У будь-якому випадку «Вільярреал» – не гранд. Не «Манчестер Юнайтед» і навіть не «Тоттенхем». Отож вважаю, що жеребкування – вдале».

«Рома» – «Шахтар»

Хороша афіша – протистояння Паулу Фонсеки та колишньої команди. Мінус для «Гірників» у тому, що Фонсека добре знає можливості гравців і цілком розуміє стиль гри. Отож «Рома» у вигіднішому становищі.

Фонсека в «Шахтарі» радше користувався напрацюваннями Мірчі Луческу, майже нічого не змінював, лише вносив корективи. Зараз у «Ромі» дещо інша ситуація.

Якісно й технічно футболісти «Шахтаря» нічим не поступаються виконавцям «Роми», на мій погляд.

Вважаю, що це протистояння рівних суперників. Якщо «Шахтар» підійде у хорошому функціональному стані до матчу та без втрат, то на нас очікує дуже цікава дуель. Гострота буде, адже суперники намагаються грати в атакувальний футбол. Отож сподіваюся на змістовну гру та забиті м’ячі.

Шанси – 50 на 50. Якісно й технічно футболісти «Шахтаря» нічим не поступаються виконавцям «Роми», на мій погляд».