Динамо Київ 28 Лютого, 15:45 1124
Руслан Костишин: «У кубковому матчі проти «Динамо» в нас є можливість реабілітуватися» | 19-27
Головний тренер «Колоса» Руслан Костишин прокоментував підсумок матчу 16-го туру УПЛ проти львівського «Руха» (1:2).

«Щоб давати повноцінний коментар, повинен переглянути повністю цей матч. Переглянути голи, особливо останній гол – що призвело до взяття наших воріт. Один футболіст отримує м’яч, ніхто його не зустрічає. Потрібно дивитися і вказувати на такі помилки.

Матч важкий. Перший тайм – домінування наше. Другий тайм – на початку домінування “Руха”. Можливо, десь вітер допомагав їм. Тому що при такому поривістому вітрі важко вийти через пас із оборони в атаку, навіть із другої передачі, м’яч постійно зависає.

Або можливо ми десь недопрацювали в плані психології. Дуже впевнений перший тайм в плані пресингу, в плані відборів. І останні хвилин двадцять у другому таймі також були під нашим контролем повністю. Дуже гарно спрацювали всі заміни, вони додали активності, додали агресії. Почали підходити до штрафної суперників. Не кажу, що було багато моментів, але ми вирівняли гру, перевели її у карний майданчик “Руха” і це призвело до пенальті.

Є такі ігри, коли після такого потрібно бути разом, і я хочу підтримати хлопців. Не будемо шукати винних – хочеться, після таких поразок один одного підтримувати.

Нашим вболівальникам дуже велика подяка. Ми знали, що буде багато глядачів, але сумнівалися через те, що були погані погодні умови. Прогнозували і сніг, і дощ, і сьогодні було набагато холодніше, аніж вчора. Але вболівальники прийшли, стадіон заповнили і підтримували нашу команду. Прикро тільки, що не зуміли порадувати наших уболівальників. Сподіваюся, що порадуємо іх в наступних іграх. Вже в середу гра з “Динамо” у Кубку, тож у нас є можливість реабілітуватися», – зазначив Руслан Володимирович на післяматчевій прес-конференції.