«Динамо» U15 поступилося «Карпатам» у фіналі Vinnytsya Cup

Футбол України 28 Лютого, 16:16 459
«Динамо» U15 поступилося «Карпатам» у фіналі Vinnytsya Cup | 19-27
У неділю, 28 лютого, завершився турнір Vinnytsya Cup, що проходив у Вінниці. У фінальному матчі київське «Динамо» U15 (тренери – Олексій Дроценко та Павло Чередніченко) зустрічалося з львівським «УФК-Карпати» U16.

Нагадаємо, на півфінальній стадії «біло-сині» в серії пенальті обіграли харківський «УФК-Метал» (основний час – 1:1), а «карпатівці» з мінімальним рахунком здолали донецький «Шахтар» (2:1), при цьому забивши переможний м’яч у меншості.

Перший тайм, незважаючи на відсутність забитих м’ячів, видався доволі цікавим. Більше атакували футболісти «УФК-Карпати», але переважно їхнім ударам по воротах бракувало влучності. В одному з епізодів свою майстерність продемонстрував Киблицький, після пострілу суперника з лінії штрафного майданчика перевівши м’яча на кутовий.

Динамівці, які діяли другим номером у надії на швидкісні та силові якості своїх нападників, у відповідь також мали свою нагоду, коли Калин розігнав атаку та вивів на ударну позицію Шевченка, але удар у Олександра відверто не вийшов.

Після перерви градус напруги зростав, жодна з команд не хотіла ризикувати, тому на полі було багато боротьби та обмаль моментів. Більше пощастило «карпатівцям»: на 49-й хвилині після подачі з кутового м’яч влучив у руку Кусому, й гравець львів’ян упевнено переграв із позначки Киблицького – 0:1.

Але «біло-сині» здаватися не мали наміру, й таки дочекалися свого шансу. На 59-й хвилині Сумка, який з’явився на полі у другому таймі, отримав передачу на лівому куті штрафного майданчика, підробив м’яч та пробив у дальній кут – 1:1.

Але нічийний рахунок тримався недовго. Після подачі зі штрафного Киблицький пішов на перехоплення, однак м’яч зрадницьки підскочив над руками голкіпера, і нападник «УФК-Карпати» буквально з метру пробив по порожніх воротах – 1:2.

Фінальний штурм і декілька виконаних стандартів біля воріт суперника успіху «біло-синім» не принесли, і в підсумку фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу «УФК-Карпати», який і став переможцем турніру. «Динамо» же, яке виступало командою на рік молодшою за своїх суперників, завоювало срібні медалі.

«Динамо» U15 – «УФК-Карпати» U16 – 1:2

«Динамо»: 12. Киблицький, 3. Кузьменко (8. Подейко, 59), 17. Нестеренко, 18. Захарченко, 20. Мариновський, 4. Кусий, 6. Хмельовський (7. Осипенко, 64), 19. Пашко, 21. Калин, 11. Пономаренко, 22. Шевченко (15. Сумка, 50).

Голи: Сумка (59) – (49, пен.), (64).