«Динамо» громить на виїзді ФК «Львів»

Динамо Київ 28 Лютого, 21:29 778
«Динамо» громить на виїзді ФК «Львів» | 19-27
Впевнена перемога киян у матчі проти команди зі Львову.

До міста Лева “біло-сині” прибули одразу з Бельгії, де три дні тому перемогли “Брюгге” та вийшли до 1/8 фіналу Ліги Європи. Незважаючи на те, що єврокубковий поєдинок забрав багато фізичних і психологічних сил, у матчі з останньою командою чемпіонату України Мірча Луческу не проводив значної ротації. На поле “Арени Львів” вийшов звичний і оптимальний склад, в якому зі стартових хвилин лише Караваєв замінив Миколенка, а Шапаренко - Шепелєва.

Перша ж атака на ворота Ореста Костика принесла динамівцям успіх: після пострілу Віктора Циганкова з кута штрафного голкіпер “Львова” відбив м’яч перед собою, а Артем Бєсєдін швидко зреагував і відправив круглого у сітку воріт, забивши свій третій гол в УПЛ після відбуття дискваліфікації.

У подальшому кияни почувалися господарями на “Арені Львів”, маючи впевнену перевагу у володінні м’ячем і кількості небезпечних атак, однак до дійсно гольових моментів і ударів у площину воріт справа доходила нечасто - львів’яни зосередилися на щільній обороні.

Сергій Сидорчук міг подвоювати рахунок, коли завершував позиційну атаку ударом по воротах, однак першу спробу капітана “Динамо” прийняв на себе захисник “Львова”, а другий постріл пройшов над поперечиною.

А на 33-й хвилині ще одна помилка “городян” призвела до другого взяття воріт “Львова”: Махмутовіч сфолив на Буяльському у власному штрафному, за що його команда була покарана пенальті. 11-метровий потужно виконав Віктор Циганков, встановивши рахунок 2:0 на користь “Динамо”.

Наприкінці першої половини зустрічі “пожежа” виникла й у карному майданчику киян, коли після виконання кутового та серії рикошетів господарі вимагали пенальті за влучання м’яча у руку Жерсону Родрігесу. Арбітр Дмитро Кривушкін, звернувшись до своїх колег на VAR, просигналізував, що порушення правил у цьому моменті не було.

До свистка на перерву львів’яни застосовували високий пресинг в атаці, і на полі спостерігалася нервова боротьба. Але після виходу команд із роздягалень на другий тайм “Динамо” повернулося до своєї стихії, граючи першим номером.

Уже на 52-й хвилині у воротах “Львова” опинився третій м’яч, забитий після виконання кутового. Забарний виграв боротьбу в повітрі та пробив головою, однак удар Іллі парирував Костик, а ось із добиванням Томаша Кендзьори голкіпер не впорався.

Фактично, переможна мета вже була досягнута - і Мірча Луческу провів ряд замін, спрямованих на освіження складу. Проте перед цим двічі було гаряче й біля воріт “Динамо”, адже Георгію Бущану довелося докласти зусиль, щоб парирувати удари Брікнера.

Наполегливість і сміливість “Львова” були винагороджені на екваторі другого тайму, коли в результаті контратаки Фране Чір’як прорвався по центру та зробив передачу на хід Назарій Ничу, який реалізував вихід один на один із Бущаном - 1:3.

Надихнувшись взяттям воріт, наступний відрізок матчу господарі провели на половині поля “Динамо”, атакуючи великими силами. Кияни у цей час створили момент, в якому Караваєв завдавав удару з меж штрафного, однак направив м’яч вище воріт. Через п’ять хвилин Олександр знову був у центрі уваги, коли його постріл під поперечину встиг парирувати Костик.

На останній хвилині основного часу трійка динамівців, які вийшли на заміни, організувала четвертий гол у ворота “Львова”. Де Пена навісив із лівого флангу, Романчук у боротьбі з Сідклеєм зрізав м’яч у напрямку своїх воріт - Костик зреагував, а Богдан Лєднєв встановив крапку в поєдинку - 4:1!

Київське “Динамо” повертається до Києва з перемогою, завдяки виграшу “Зорі” в матчі “Шахтарем” збільшивши лідерський заділ у турнірній таблиці до 4-х очок.

«Львів» - «Динамо» - 1:4

Голи: Назарій Нич (69) - Артем Бєсєдін (1), Віктор Циганков (36, пенальті), Томаш Кендзьора (53), Богдан Леднєв (90)

Попередження: Ернест Махмутович (33), Іван Брікнер (36)

«Львів»: Орест Костик, Володимир Якимець, Маруан Міхобі (Олександр Романчук, 46), Ернест Махмутович, Максим Грисьо (Артур Ременяк, 82), Сабіно (Фран Чірьяк, 46), Іван Брікнер, Олексій Довгий (Дмитро Семенів, 72) , Альваро (Юрій Захарків, 59), Шина, Назарій Нич

Запас: Aлександр Ільющенков, Іван Лобай, Андрій Бусько, Казлаускас

«Динамо»: Георгій Бущан, Aлександр Караваєв (Сідклей, 88), Ілля Забарний, Aлександр Сирота, Томаш Кендзьора, Сергій Сидорчук (Володимир Шепелєв, 62), Микола Шапаренко, Віктор Циганков (Богдан Лєднєв, 80), Жерсон Родрігес (Карлос Де Пена, 62), Віталій Буяльський, Артем Бєсєдін (Владислав Супряга, 62)

Запас: Денис Бойко, Aлександр Тимчик, Владислав Ванат, Міккель Дуелунд

Арбітр: Дмитро Крівушкін (Харків)