Динамо Київ 28 Лютого, 21:37 6983
У Києві +4, а «Зоря» нав'язує «Шахтарю» боротьбу за срібло. Як виглядає турнірна таблиця після 16-го туру ЧУ | 19-27
Актуальна турнірна таблиця української Прем'єр-ліги в сезоні 2020/21.

26.02.2021

«Десна» - «Інгулець» 3:0

Голи: Тотовицький 34, Гітченко 57, Єрмаков 84

Сіверяни тимчасово обходять «Зорю» та повертаються на третю сходинку. Але у луганців тепер на два матчі менше.

27.02.2021

«Маріуполь» - «Дніпро-1» 2:2

Голи: Меліченко 35, Кулаков 87 - Дуглас 13, Довбик 61 (пен.)

Команда Ігора Йовічевіча була близькою до того, щоб здобути свою третю перемогу поспіль у 2021-му році і тим самим продовжити невдалу серію «Маріуполя», який навпаки перших два матчі після перерви програв. Знову відзначився Дуглас, пенальті реалізував Довбик. «Дніпро-1» вів у рахунку до 86-ї хвилини, аж поки Кулаков не встановив остаточний рахунок. Суперники залишились на своїх позиціях в турнірній таблиці – азовці дев’яті, дніпряни – десяті.

«Ворскла» - «Олександрія» 3:1

Голи: Кулач 39, Тілль 70, Кулач 77 (пен.) - Бабогло 55

Дубль Кулача, глядачі на трибунах та повернення полтавців до боротьби за ТОП-3!

«Колос» - «Рух» 1:2

Голи: Мисак 34 (авт.) - Кондраков 48, Кухаревич 90+6

Вилучення: Костишин 90+2 - Мисик 90, Федик 90+2 (з технічної зони)

Нереалізований пенальті у Колоса: Гавриш 90+1 (воротар)

Три вилучення, автогол, нереалізований пенальті - ох, що це був за матч!

28.02.2021

«Минай» – «Олімпік» 2:1

Голи: Нурієв 13, пен., 45+2 пен. – Нкенг 21

Це був дебютний матч для Юрія Калитвинцева на посту головного тренера Олімпіка. Донеччани місцями показали непогану гру, але два пропущені голи з пенальті не дозволили розраховувати бодай на нічию. Артем Мілевський вийшов в основі закарпатців, але нині не він штатний пенальтист Минаю – обидва 11-метрових реалізував Нурієв, який не дограв матч через вилучення. Слабкою втіхою Олімпіка став класний дебютний гол від Нкенга, який, нагадаємо, перейшов з дубля Порту.

«Шахтар» – «Зоря» 0:1

Гол: Іванісеня 90+5

Вилучений: Рейс 78 (Зоря)

Віктор Скрипник підтверджує звання найкращого тренера УПЛ, чим так обурювались представники донецького клубу. В очній зустрічі Луїш Каштру програв. Хоча обидві команди видали дуже якісну гру, в якій більше пощастило саме луганцям. З 80-ї хвилини вони грали у меншості, але витримали тиск і на 90+5-й забили в контратаці переможний м’яч! Якщо так піде далі, луганці ще поборються за зону Ліги Чемпіонів.

ФК «Львів» - «Динамо» 1:4

Голи: Нич 69 - Бєсєдін 1, Циганков 36 (пен.), Кендзьора 53, Лєднєв 90

Динамо набрало 37 очок, збільшивши відрив від Шахтаря до чотирьох очок. Львів, маючи в активі 12 залікових балів, залишився на дні турнірної таблиці УПЛ.