Мирон Маркевич: «Неможна грати, як грає «Шахтар»​. То не футбол​ - можна заснути»

Динамо Київ 1 Березня, 19:27 15143
Мирон Маркевич: «Неможна грати, як грає «Шахтар»​. То не футбол​ - можна заснути»
Колишній наставник збірної України Мирон Маркевич прокоментував для 1927.kiev.ua результати матчів 16-го туру УПЛ за участю «Динамо» і «Шахтаря».

— Очікували, що «Динамо» розгромить ФК «Львів»?

— Прогнозувалось, що кияни виграють. Не думаю, що в цьому могли бути якісь сумніви. Пішла гра у «Динамо» - добре, що забивають. Мірча Луческу не мав можливості вдатися до ротації. Він обходиться тими футболістами, які є під рукою. Великого вибору немає.

— Чому Андрій Шевченко не помічає Віталія Буяльського?

— Побачимо, як збереться збереться збірна в цьому місяці. Віталій зараз дійсно добре виглядає. Не виключено, що його викличуть до збірної України. Так, як Буяльський зараз грає - він є найкращим гравцем в «Динамо».

— Поразка «Шахтаря» від «Зорі» стала сюрпризом?

— «Шахтар» створює лише один момент, при цьому маючи перевагу в контролі м'яча. «Гірники» грають поперек поля, їм важко забивати голи, немає швидкісних атак. Ясно, що «Зоря» грала від оборони і її було непросто пройти. Таких футболістів, як у «Шахтаря», в них немає, але свій момент вони знайшли і реалізували його. Чесно кажучи, неможна грати, як грає «Шахтар». То не футбол - можна заснути. . Є такі гравці, а вони все поперек і назад грають. То не футбол.

— Чи зможе «Зоря» витримати дистанцію в боротьбі за призові місця?

— По грі «Зоря» заслуговує третю позицію. Проте, зараз і «Десна» додає, тому боротьба за третє місце буде серйозною.

Микола Тимощук