Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу

Динамо Київ 3 Березня, 21:54 2689
Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу
Головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу прокоментував перемогу над ковалівським «Колосом» в 1/4 фіналу Кубка України та вихід «біло-синіх» до півфіналу турніру.
Кубкові матчі стоять особняком, вони дуже складні. Адже раунд складається тільки з одного матчу, потрібно грати дуже уважно. Будь-яку помилку та пропущений гол складно виправити. У першому таймі ми діяли дуже обережно, але в другій половині виглядали краще. Домінували на полі та створили кілька хороших моментів біля чужих воріт. Однак для їхньої реалізації весь час не вистачало то останнього пасу, то одного метра або частки секунди.

Складність полягала ще й у великій кількості травмованих гравців - у нас випали Вербич, Попов, Кендзьора, Шепелєв, Гармаш... У принципі, ми добре рухалися, і обидві команди витримали цю гру у фізичному плані. Причому ми весь час атакували та прагнули забити. За великим рахунком, виграла та команда, яка була кращою. Хлопці, що були на полі, професійно виконували свою справу. Вони великі молодці.