Русин невдало дебютував за «Легію» – Шабанов і компанія вилетіли з Кубка Польщі

Динамо Київ 3 Березня, 23:52 569
Русин невдало дебютував за «Легію» – Шабанов і компанія вилетіли з Кубка Польщі | 19-27
Варшавська «Легія» програла матч 1/4 фіналу Кубка Польщі «П'ясту» з Глівіце. Столичній команді не допомогли українські легіонери.

Легія – П'яст – 1:2

Голи: Лопеш, 67 – Свєрчок, 7, Тьягу Алвеш, 78

Гості несподівано повели в рахунку вже в дебюті поєдинку. Це Якуб Свєрчок скористався хаосом в обороні варшавців, обіграв двох оборонців і відправив м'яч у ворота. У другому таймі керманич Легії вирішив посилити атакувальну лінію і випустив, зокрема, й Назарія Русина, для якого цей поєдинок став дебютним. Проте, джокером став Рафаель Лопеш, який головою замкнув простріл Младеновіча. Та вирішальне слово було за гостями. На 78-й хвилині фатально провалився Артем Шабанов (вийшов у старті) й дозволив забити Тьягу Алвешу. Далі йде П'яст.