Олександр Чижевський: «Чому б «Агробізнесу» не обіграти «Динамо?»

Динамо Київ 5 Березня, 11:38 783
Олександр Чижевський: «Чому б «Агробізнесу» не обіграти «Динамо?»
«Агробізнес» прогримів на всю Україну 3 березня, коли сенсаційно вибив «Шахтар» із розіграшу Кубка.

– Спершу випав Шахтар, тепер – Динамо. Що найперше подумали, коли дізнались ім’я суперника?

– На такій стадії вже немає слабких опонентів. Ще невідомо, що краще: Зоря, Олександрія чи Динамо. Треба виходити на футбольне поле і робити роботу, наскільки можемо. Не думаю, що є різниця, наприклад, між Динамо та Олександрією – кожен може перемогти. То чому б нам це не зробити? Треба вірити в свої сили!

– У чому головна міць нинішнього Динамо?

– Гадаю, що дуже великий внесок у команду зробив Мірча Луческу. Його заслуга в тому, що кияни перші у чемпіонаті, пройшли далі в Лізі Європи. Це клас тренера, який знайшов підхід до футболістів, згуртував їх, доніс своє бачення футболу. На сьогоднішній день це все заслуга Луческу.

– Агробізнесу випадають дуже достойні суперники: Ворскла, Шахтар, тепер Динамо. Чи грає на руку те, що його не вважають фаворитом протистоянь?

– На нас нічого не тисне. Ми з тренерським штабом хочемо донести, що наші гравці не гірші, ніж ті, проти кого граємо. У таких матчах на перший план виходить самовіддача, виграні єдиноборства, адже клас у киян чи донеччан вищий. Ми це компенсовуємо своїми самовіддачею, дисципліною та правильною побудовою гри.

– Як оцінюєте шанси Агробізнеса на фінал?

– Немає сенсу грати у футбол, якщо не ставити максимальних цілей. Якщо їх немає, то навіщо мені тренувати? Те ж саме має думати гравець, щодня стаючи кращим. Якщо кожен буде тішитись 5 чи 10 гривнями, а не буде прагнути заробляти 20, то немає сенсу… Варто ставити максимальні цілі.

– У парі Зоря – Олександрія за кого вболіватимете?

– За олександрійців, адже там працює мій кум (Володимир Шаран – Футбол 24). Він ще й мій однокласник, адже довгий час ми навчились в інтернаті разом.