Подарували квіти – отримали червону! Монзуль пригадала курйозний епізод

Футбол України 6 Березня, 16:54 1283
Подарували квіти – отримали червону! Монзуль пригадала курйозний епізод
Рефері, що працює в УПЛ, згадала дебют в лізі, а також деякі інші цікаві подробиці.
«Не дивлячись на психологічну підготовку, коли я вийшла на футбольне поле і дивилася, як вишукуються команди, я відчувала, як шалено калатає моє серце. Мене переповнювали емоції», - згадує Монзуль.

З тих пір Монзуль стала першою жінкою, яка відпрацювала на фіналі Кубка України, а також була визнана УАФ кращим арбітром в минулому році в УПЛ.

Монзуль виросла в східній частині Харківської області, і поруч з її будинком було футбольне поле.

«Я грала в футбол з хлопчиками. Тоді цей вид спорту не був популярним серед дівчат, але мені він подобався. Я жила і дихала футболом».

Натхненна дядьком, який був арбітром, Монзуль незабаром перемкнулася на суддівство.

«Як і в будь-якій іншій роботі, найголовніше - робити все професійно. Тоді ваші навички будуть затребувані, незалежно від того, чоловік ви чи жінка. Важливий результат, а не стать», - сказала Монзуль.

Також за словами Катерини, щоб судити чоловічі матчі, їй доводиться здавати фітнес-тести за чоловічими нормативами, що є найскладнішим випробуванням для жінки. Жодних інших відмінностей між роботою арбітром на матчах чоловічих і жіночих команд Монзуль не бачить, крім того, що чоловічі команди часто дарували їй квіти. Що правда, в 2016 році, за спогадами Катерини, «команда, яка подарувала червоні квіти до матчу, отримала червону картку. З тих пір є жарт, що квіти Монзуль краще дарувати після гри, а не до неї».

Нагадаємо, в найближчому турі УПЛ Монзуль працюватиме головним рефері на матчі «Динамо» - «Минай», який відбудеться 7 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня.