Ярослав Надольський: «Не сказав би, що перемога далася нам легко»

Динамо Київ 6 Березня, 19:04 121
Ярослав Надольський: «Не сказав би, що перемога далася нам легко»
Півзахисник «Динамо» U21 Ярослав Надольський відзначився хет-триком у ворота «Минаю» (6:0), а після матчу поділився враженнями від гри.

- В обох матчах із «Минаєм» у нинішньому сезоні «Динамо» здобуло розгромну перемогу з рахунком 6:0. Це можна назвати закономірністю?

- Я би не сказав, що ці перемоги далися нам легко. І в першому колі, і зараз початок гри давався нам важко. Зазвичай команди виходять грати проти нас, як то кажуть, до першого гола, а в перші хвилин 20 нам не вдавалося відкрити рахунок. Якби ми не забили в першому таймі, то далеко не факт, що вдалося би перемогти.

В епізоді з першим голом ми всією командою пішли у пресинг, відібрали м’яча, я віддав пас на Вікентія, і той із гострого кута пробив повз голкіпера. Загалом ми награємо на тренуваннях колективний пресинг, закидання за спини захисникам – він добре виконав та забив гол.

- Враховуючи вашу з Вікентієм результативність, чи можна сказати, що на вас працювала вся команда?

- Так, звичайно, партнери все роблять для нас, щоб ми забивали. Ми з Вікентієм зараз одні з найстарших у команді, тому маємо допомагати молодшим, підбадьорювати їх та мотивувати своєю грою.

- Як гадаєш, чому не вдалося забити Ванату?

- Можливо, десь фарту не вистачило, десь моменту. Але нічого страшного – напевно, залишив голи на подальші ігри як за нас, так і за першу команду із серйознішими суперниками.

- Ви черговий матч проводили на синтетиці…

- Так, усю зиму і граємо, і тренуємося в манежі. Але кажуть, що вже в наступному турі, у Запоріжжі проти «Зорі», маємо грати на натуральному газоні. Тож із понеділка будемо переходити на зелене поле. Спочатку, звичайно, буде певний дискомфорт, але з часом звикнемо.

- На два м’ячі Волошина ти відповів хет-триком. Чи обговорюєте між собою бомбардирську конкуренцію?

- Цю тему не обговорюємо. Ми з ним граємо разом із 9-10 років, завжди поруч у центрі поля, знаємо, хто куди бігтиме, тому жодного суперництва між нами бути не може.

- Але при цьому в тебе цього сезону хороша результативність. Із чим це повязуєш?

- Напевно, завдяки тренуванням та тренерам. Вони завжди кажуть мені, куди і як бігти, щоб забивати голи.

- Чи є амбіції стати найкращим бомбардиром молодіжної першості?

- Є амбіції стати чемпіонами України.