VAR-арбітр показав головному тільки офсайд в моменті з не зарахованим голом «Олімпіка», а не повний епізод

Футбол України 7 Березня, 11:03 461
VAR-арбітр показав головному тільки офсайд в моменті з не зарахованим голом «Олімпіка», а не повний епізод
Арбітр VAR на матчі «Олімпік» - «Шахтар» (0:1) Сергій Бойко показав при повторі головному судді Юрію Іванову тільки офсайд в епізоді з не зарахованим голом Нкенга, повідомляє «Бомбардир».

- За моєю інформацією, VAR-рефері Бойко показав, при повторі, головному арбітру Іванову лише офсайд. Хоча за правилами при VAR-повторі має оцінюватись весь епізод. В нашому випадку від старту кутового.


Якщо уважно розглянути, то воротар «Шахтаря» Трубін штовхав захисника «Олімпіка» Снурніцина у спину. І це пенальті. А вже потім був офсайд. І про це, під час перегляду VAR, головному арбітру не підказали.

Хотілось би почути запис переговорів між арбітрами. Що йому підказував колега Бойко, який був відповідальний за VAR. І це легко було б зробити щоб зрозуміти хто винен і чому так? Якщо копирснути глибше, то це банальна маніпуляція при трактовці епізодів. Тут бачимо, тут закриваємо очі і не бачимо. І до речі, гарний метод управлінням грою зі сторони. Від італійця Лучано Лучі не варто чекати публічних ходів, - йдеться у повідомленні.