«Динамо» розгромно перемагає «Минай»

Динамо Київ 7 Березня, 15:57 539
«Динамо» розгромно перемагає «Минай» | 19-27
У рамках 17-го туру Favbet Ліги київське “Динамо” на НСК “Олімпійський” приймало закарпатський “Минай”.

У першому колі динамівці без надзусиль переграли підопічних Василя Кобіна, забивши у їх ворота по два м’ячі у кожному з таймів. Цього разу, граючи майже незмінним складом у графіку двох матчів на тиждень, “біло-сині” витратили більше енергії, щоб розпечатати ворота “Миная”. Однак у підсумку знову здобули результативну перемогу.

Перша половина зустрічі пройшла за впевненої переваги “Динамо” у володінні м’ячем, кількості гострих атак і ударів по воротах, однак завершилася з нульовим рахунком. Наша команда розпочала тиск на ворота суперників одразу зі стартового свистка, але забити швидкий гол не вдалося. Ще на 11-й хвилині після навісу до штрафного “Миная” м’яч влучив у руку капітану закарпатців Пиняшку, однак навіть перегляд відеоповторів не переконав арбітрів у тому, що це порушення заслуговувало на призначення пенальті.

Трохи пізніше Шапаренко після прострілу з правого флангу від Кендзьори завдав удару у дальній кут - однак Попович із цією спробою впорався. Загалом, “двигуном” “Динамо” в цьому матчі був саме правий фланг, де діяли Кендзьора та Караваєв - пізніше з цієї зони й прийшли забиті голи.

“Минай” рідко переходив центральну лінію, і екс-динамівцю Артему Мілевському, який обіцяв не святкувати гол у ворота киян, якщо відзначиться у сьогоднішній зустрічі, доводилося грати без м’яча.

Перед перервою “Динамо” ще додало в атаці, створивши ряд моментів біля воріт Поповича. Однак воротар спочатку зреагував на дальній постріл Шапаренка, а невдовзі - на небезпечний удар Бєсєдіна в стрибку після навісу зліва від де Пени. У компенсований час наша команда не реалізувала, мабуть, найгостріший момент першого тайму, коли після прострілу від Караваєва Буяльський пробивав із центру штрафного - і влучив у поперечину.

На початку другого тайму організована гра та націленість киян на ворота суперників нарешті принесли свої плоди: Сергій Сидорчук вивів “Динамо” вперед. Наш капітан завершив тривалу та масовану атаку “біло-синіх” влучним ударом під штангу, скориставшись передачею з правого флангу штрафного від Томаша Кендзьори.

У наступній же атаці киян Малепе збив Караваєва на вході до штрафного “Миная”, зірвавши вихід динамівця один на один із Поповичем. Катерина Монзуль відреагувала одразу - пряма червона картка хавбеку “Миная”.

А динамівці, у свою чергу, не втратили можливості подвоїти рахунок зі штрафного - відмінним ударом над стінкою відзначився Карлос де Пена!

В наступну 10-хвилинку наставники обох команд провели серію замін, і свіжі динамівці, які з’явилися на полі, були близькі до того, щоб організувати третій гол у ворота закарпатців. Після передачі від Родрігеса де Пена вирішив пробити по воротах - Попович парирував спробу уругвайця з близької відстані, а Шепелєв неточно зіграв на добиванні. У наступному епізоді Карлос міг вже асистувати: після його навісу зі штрафного з лівого флангу Забарний пробив головою, але вище воріт.

Заключний відрізок поєдинку пройшов під повним контролем “Динамо”, яке прагнуло виграти з більшим рахунком. Так, Караваєв не зумів пробити Поповича, увірвавшись до штрафного та завдавши удару з гострого кута, а постріл Родрігеса з правої частини штрафного було заблоковано захисником. Після розіграшу кутового міг робити дубль і Сидорчук, однак і в цьому епізоді на місці був голкіпер “Миная”.

Третій м’яч все-таки опинився у воротах закарпатців - після пенальті, яке динамівцям довелося виконувати двічі. Першу спробу від Бєсєдина Андрій Попович, який, схоже, зловив кураж наприкінці гри, парирував, але зарано вийшовши з лінії воріт. Вдруге до 11-метрової позначки підійшов Жерсон Родрігес - і не залишив питань, чітко пробивши у лівий від себе кут. Воротар і цього разу вгадав напрямок удару, однак був безсилим.

3:0 - “Динамо” зберігає перевагу в чотири очки у турнірній таблиці української Прем’єр-ліги.