«Останній удар купується за євро»: Йовічевіч озвучив головну проблему СК «Дніпро-1»

Футбол України 9 Березня, 10:44 377
«Останній удар купується за євро»: Йовічевіч озвучив головну проблему СК «Дніпро-1»
Хорватський наставник дніпровської команди Ігор Йовічевіч прокоментував нічию з «Олександрією» (0:0) у матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги.
«Ми були ближчими до перемоги як в кубковому матчі, так і сьогодні. Мали достатньо моментів, щоб виграти. Вирівняли їхній інтенсивний футбол, вертикальні передачі і стандартні положення – їхню найкращу карту. І скористалися нашими картами у фазі атаки, нашим планом на гру.

Але знову не вистачило реалізації. Як я пожартував – останній удар купується за євро. Недаремно ж Холанд чи інші футболісти вартують десятки мільйонів. У цьому полягає маленька різниця. Нам ще треба створити бомбардира.

Думаю, з часом будемо набиратися досвіду, щоб такі моменти вони спокійно реалізовували. Виграшна зустріч, в якій ми росли з кожною хвилиною, і в другому таймі повністю захопили територію. Не пам'ятаю жодного моменту, крім помилки наприкінці матчу, яку ми подарували. Уже втретє в цій частині сезону ми не пропустили. Ми дуже додали в командній грі в обороні, що радує мене як тренера: чітка дисципліна, бажання перемогти, виграти єдиноборства.

Що робити з реалізацією? Як кажуть всі тренери, треба працювати. Це єдиний вихід із ситуації, який дає впевненість. Треба багато тренуватися, повторювати, бити з точки в точку, як каже Леоненко. Ми працюємо над такими ситуаціями, але має пройти деякий час. Треба, щоб ці моменти вирішувалися на підсвідомості, щоб могли дотиснути суперника до кінця. Така ситуація була і в кубковому матчі, і проти Маріуполя. Це все були виграшні ігри, але нам не вистачає останнього удару», – цитує Йовічевіча офіційний сайт СК Дніпро-1.