«Динамо» - «Вільярреал»: прогноз Артема Франкова

Динамо Київ 10 Березня, 19:56 1756
«Динамо» - «Вільярреал»: прогноз Артема Франкова
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився із 1927.kiev.ua прогнозом на матч 1/8 ЛЄ «Динамо» - «Вільярреал».

— Перший тайм: 0:0. Ми доволі впевнено захищаємось і самі щось пробуємо створити. В другому таймі ми прискорюємося, додаємо і, все-таки, використовуємо одну помилку в захисті «Вільярреала», перемагаючи 1:0.

— «Динамо» бореться в трьох турнірах - на скільки вистачить команди?

— Все залежить від розуміння Мірчі Луческу на скільки ресурс команди обмежений чи не обмежений. Якщо обмежений, то в якому місці, бо жоден тренер не буде виступати самогубцем в цьому питанні. Зрозуміло, що в нас є історичний шанс виграти чемпіонство і ми обов'язково повинні ним скористатися. І цей шанс набагато ближче, ніж перемога в Лізі Європи.

— Якщо «Динамо» гратиме без Віктора Циганкова - це буде відчутною втратою?

— Це ослабить наш атакувальний потенціал, але команда, яка претендує на чемпіонство в своїй країні, на певний клас, не в праві посилатися на втрату одного футболіста.

Для Циганкова матч із «Вільярреалом» - ще краща можливість показати себе, ніж гра із «Брюгге», але - побачимо, як воно буде.

— Досвід Мірчі Луческу може стати для «Динамо» ключовим в цьому протистоянні?

— Впевнений, що Мірча Луческу вже переглянув, як мінімум, вісім матчів «Вільярреала» цього сезону. Згодом буде 10-12. Можливо, я його недооцінюю і він перегляне набагато більше. Впевнений, що він зробить все і навіть більше, щоб вирахувати можливі слабкі місця «Вільярреала» і намагатися їх використати.

Микола Тимощук