В'ячеслав Заховайло: «Динамо» зараз не може домінувати, а грає в той футбол, який приносить результат»

Динамо Київ 11 Березня, 12:24 516
В'ячеслав Заховайло: «Динамо» зараз не може домінувати, а грає в той футбол, який приносить результат»
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч Ліги Європи «Динамо» – «Вільярреал».
- «Жовта субмарина» в повному порядку. Багато можна говорити про Унаї Емері, в якого своє розуміння футболу та стиль. Тренер тричі поспіль виграв Лігу Європи з «Севільєю». «Вільярреал» грає в сучасний позиційний футбол.

Водночас «Динамо» (за всієї поваги до клубу) грає в «окопний» футбол і лише «відстрілюється». Це може звучати неприємно, але інколи потрібно говорити правду. Кияни зараз не можуть домінувати, а грають у той футбол, який приносить результат.

Луческу виходить з того, що має. Для покращення гри потрібні трансфери, а для цього потрібні засоби. Клуб уже тривалий час не робив підсилення складу. Вболівальники повинні бути з мізками та розуміти, що є нюанси, перш ніж щось вимагати від команди.

Попереду – складний суперник, який буде фаворитом. І за підбором виконавців, і за стилем гри. «Вільярреал» домінуватиме в двох матчах. «Динамо» ж гратиме середнім блоком, шукатиме свої шанси в контратаках, під час переходу з оборони в атаку. Мені здається, що кияни побояться зіграти в позиційний чи атакувальний футбол.
Насторожує гра на стандартах, цей аспект не відрегульований остаточно. Не пригадаю, коли востаннє динамівці забивали після кутових, водночас багато пропускають після стандартів.

Усе вирішить реалізація моментів, а нагоди, я сподіваюся, будуть у «Динамо». Хто міг подумати, що найпродуктивнішим футболістом команди стане Буяльський? Моя відповідь одна – більше просто нікому виконувати цю роль. Циганков травмувався, як виглядає Вербич, ми вже забули, а Бесєдін – п’ятий захисник у нападі. Артем – непоганий футболіст, але вболівальники розраховують на більше від форварда.

Зроблю ставку, що «Динамо» в Києві зіграє внічию, що можна прирівняти до перемоги.