«Вільярреал» впевнено переміг «Динамо» у першому матчі 1/8 ЛЄ

Динамо Київ 11 Березня, 21:49 582
«Вільярреал» впевнено переміг «Динамо» у першому матчі 1/8 ЛЄ  | 19-27
У четвер, 11 березня, київське «Динамо» провело перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА проти іспанського «Вільярреала».

Традиційно клуби з Іспанії є незручними суперниками для нашої команди. Чи жарт, востаннє «біло-синім» вдалося обіграти піренейців у єврокубках у далекому 1999-му, коли у чвертьфіналі Ліги чемпіонів був переможений мадридський «Реал» – 2:0. З того часу було зіграно 16 матчів в єврокубках – і жодної перемоги. Цього разу підопічні Мірчі Луческу були налаштовані рішуче, щоб нарешті завершити неприємну для себе серію.

З перших хвилин глядачі, які зібралися на трибунах НСК «Олімпійський», почали гнати «біло-синіх» уперед. Але динамівці чи то занадто шанобливо поставилися до суперника, чи то свідомо віддали ініціативу, й іспанці досить упевнено почувалися з м'ячем. Перший момент біля воріт «Динамо» був створений уже на 3-й хвилині, але, на щастя, Тригерос не зміг поцілити в рамку, замикаючи з близької відстані навіс із лівого флангу.

LUK 1689 1

Динамівці відповіли не менш небезпечно. Циганков відгукнувся на навіс Родрігеса з лівого флангу і, відірвавшись від захисника, головою пробивав із лінії воротарського, але м'яч зрадницьки пролетів над поперечиною. Ще один момент, щоб відкрити рахунок, втратив на 25-й хвилині Бєсєдін. М'яч відскочив до Артема після того, як воротар залишив штрафний майданчик, щоб зіграти на випередження та не дати вийти до воріт Буяльському, але наш форвард не зміг як слід пробити по порожній рамці.

LUK 1735 1

А на 30-й хвилині гості відкрили рахунок. Здавалося, динамівці відбилися після подачі з кутового, але іспанці одразу ж повернули м'яча до штрафного майданчика, Морено уникнув офсайду й моментально прострілив від лицьової у воротарський, і Пау Торрес у падінні буквально заніс м'яча в порожні ворота – 0:1.

LUK 2034 1

До перерви кияни так нічого і не змогли вигадати в атаці, щоб щось протиставити супернику, а на початку другого тайму пропустили ще один м'яч. Після подачі з лівого флангу Морено виграв верхову боротьбу та пробив головою, Бущан парирував складний м'яч перед собою, а потім наші захисники не змогли накрити Рауля Альбіоля, який із кількох метрів переправив м'яча у верхній кут – 0:2.

LUK 2104 1

У розпорядженні підопічних Мірчі Луческу залишався ще майже весь тайм, але особливих моментів для того, щоб скоротити відставання в рахунку, і згадати важко. Серед тих, що варті уваги, варто відзначити хіба що дальній постріл Циганкова зі штрафного та удар того ж Віктора з півкола перед штрафним майданчиком – в обох випадках м'яч зовсім трохи розминався зі стійкою. Гості ж в одному з моментів були близькі до третього забитого м'яча, але удар Тригероса від лівого кута воротарського парирував Бущан.

LUK 1665 1

У підсумку, 0:2 – домашня поразка. Попереду матч-відповідь, який пройде на «Естадіо де ла Кераміка» в наступний четвер, 18 березня, і там «Динамо» необхідно забивати як мінімум двічі, щоб сподіватися на загальний успіх.