Чемпіонат U21. «Зоря» зіграла внічию з «Динамо»

Динамо Київ 13 Березня, 15:12 679
Чемпіонат U21. «Зоря» зіграла внічию з «Динамо» | 19-27 Фото: ФК Динамо
У рамках 18-го туру молодіжної першості «Динамо» приїхало в гості до луганської «Зорі».

Підопічні Юрія Мороза підходили до звітного поєдинку в якості лідерів, маючи вражаючу переможну серію з 10 матчів, при цьому в чотирьох останніх «біло-сині» забили суперникам 26 м'ячів та не пропустили жодного.

Звичайно, кияни бажали продовжити приємну для себе серію. Ось тільки хотіли проявити себе в матчі з лідером і футболісти «Зорі». Уже на першій хвилині господарі організували небезпечний момент – Алефіренко вийшов віч-на-віч із Моргуном, але переграти нашого голкіпера не зміг. У середині тайму ще один небезпечний момент луганчани створили після того, як динамівці невдало винесли м'яча після подачі з флангу, Мільченко зіграв на підбиранні та сильно пробив із меж штрафного – благо, удар прийшовся повз ворота.

VFL.RU - ваш фотохостинг

Відповідати підопічні Юрія Мороза почали ближче до завершення тайму. І якщо в першому епізоді Вікентію Волошину не вистачило зовсім трохи, щоб ударом головою з меж штрафного майданчика замкнути фланговий навіс, то в наступному йому нічого не завадило реалізувати вихід віч-на-віч із голкіпером після відмінного розрізного пасу від партнера-однофамільця Назарія, який відібрав м'яча на чужій половині поля та вдало розігнав швидку контратаку, – 0:1.

Після перерви гості продовжили тиснути на суперника. Кількома ударами відзначився Завгородній, але особливих труднощів для голкіпера вони не несли. А ось на 60-й хвилині Максим у простій ситуації порушив правила проти суперника, який вибігав із нашого штрафного майданчика, і Мільченко впевнено реалізував пенальті, зрівнявши рахунок – 1:1.

Незабаром Завгородній мав шанс виправитися за допущену помилку. Після швидкої атаки Максим отримав передачу на лінії штрафного майданчика, вийшов до воріт та пробив повз воротаря, але своїх партнерів підстрахував захисник, який вибив м'яча фактично з лінії порожніх воріт.

В останні 15 хвилин у «Динамо» дебютували півзахисники Олег Власов та Ілля Гаджук, які на тижні перейшли до нашої команди з полтавської «Ворскли», але допомогти «біло-синім» вирвати перемогу так і не змогли. Луганчани успішно «засушили» гру й до фінального свистка практично нічого не дозволили створити біля своїх воріт.

У підсумку, нічия 1:1 – молодіжна команда «Динамо» обриває свою переможну серію з десяти матчів, але при цьому продовжує утримувати лідерство в турнірній таблиці, випереджаючи донецький «Шахтар» на одне очко та при цьому маючи одну гру в запасі.