Резван Луческу: «Мій батько - уболівальник № 1 київського «Динамо»

Динамо Київ 13 Березня, 20:42 1051
Резван Луческу: «Мій батько - уболівальник № 1 київського «Динамо»
Румунський тренер Резван Луческу, який є сином наставника «Динамо» Мірчі Луческу, висловив свою думку щодо роботи батька в Україні, а також підкреслив, наскільки тепло 75-річний фахівець відноситься до київської команди, незважаючи на проведені раніше 12 років на тренерському містку «Шахтаря» .
«Я не дивився Лігу Європи. У мене був гість. Я тільки дещо бачив з матчу «Динамо» Київ - «Вільярреал». Дивно, чого вони домоглися, їм буде важко пройти «Вільярреал» і виграти Лігу Європи. У цьому турнірі залишилися дуже сильні команди. «Манчестер Юнайтед», «Мілан»... В Іспанії є команди, у яких є дуже цінні футболісти з хорошою освітою. Тільки за збігом обставин, з волі випадку, можна досягти вершини. Київське «Динамо» на даний момент досягло максимуму».
«Я вважаю, що пророблена батьком робота в чемпіонаті залишається важливим моментом, тому що вони випереджають «Шахтар» - команду, яка домінувала в УПЛ, грала в Лізі Європи. Те, чого «Динамо» вже досягнуло у Лізі Європи - це красива історія».
«Думаю, що мій батько - уболівальник № 1 київського «Динамо», це і дозволяє йому показувати хорошу роботу. Він досяг неймовірних результатів з командою, яка до цього переживала занепад», - сказав Резван Луческу.

Нагадаємо, Резван Луческу нині сидить без роботи. У лютому він був звільнений з саудівського «Аль-Хіляля».