Мар'ян Швед: «Двічі міг підписати контракт із «Динамо»

Динамо Київ 14 Березня, 13:55 137
Мар'ян Швед: «Двічі міг підписати контракт із «Динамо»
Український легіонер бельгійського «Мехелена» розповів про клуб, який він любить.

– Наприкінці цього сезону закінчується термін твоєї оренди в Мехелені. Чому ти надав би перевагу: повернутися до Селтіка, чи щоб Мехелен використав пункт про викуп, аби підписати тебе на постійній основі?

– На даний момент ситуація така: мені потрібно буде повернутися до Ґлазґо після цього сезону, оскільки я маю з ними контракт. Але що буде потім – я не знаю. Можливо, я залишусь тут, можливо, буду в іншій команді, тоді все це потрібно буде вирішити за один-два місяці.

– Чи вважаєш ти, що якби повернувся до Селтіка, твій інтеграційний процес був би простішим завдяки досвіду, накопиченому тут, у Бельгії?

– Наразі мені важко про це судити. Команда та ж сама, що була тоді.

– Але буде новий тренер?

– Так, Леннона недавно звільнили, але ми поки не знаємо, хто прийде на його місце. Можливо, це буде аж улітку.

– Тож якщо ти повернешся, найголовнішим для тебе буде грати.

– Звичайно. Це скрізь однаково, незалежно від того, в якому ти клубі.

– Твій старий клуб Карпати потрапив до Другої ліги і зазнає після останнього сезону великих труднощів. Як ти оцінюєш їхні шанси на виживання? Як думаєш, чи є у них шанс виступити у Першій лізі після літньої паузи?

– Я думаю, що є хороший шанс наступного сезону побачити їх, я маю на увазі старий клуб, у Першій лізі – і якщо у них все вийде, то зі старою емблемою, а не з новою!

– У Львові є люди, які не довіряють новому власнику та його керівництву, кажучи, що вони – аферисти. Але ти так не вважаєш?

– Я так не думаю, тому що знаю Смалійчука. Я не кажу, що він для всіх хороший. Для мене він нічого поганого не зробив, і для клубу він нічого поганого не зробив. Дехто каже, що він “потопив” Карпати. Але він цього не зробив. Він перебрав клуб із великими проблемами, але не він їх створив.

– Якби ти коли-небудь вирішив повернутися в Україну і виступати за український клуб, який би вибрав?

– У мене були дві нагоди, коли я міг підписати контракт із Динамо. Але в Україні для мене існує лише один клуб.

Перевод та адаптація Футбол24.