Ігор Костюк — про виїзний матч із луганською «Зорею»

Футбол України 14 Березня, 15:53 198
Ігор Костюк — про виїзний матч із луганською «Зорею»
Старший тренер «Динамо» (U19) Ігор Костюк прокоментував виїзний матч із луганською «Зорею» (0:1).

- Прикро програвати, володіючи цілковитою перевагою та пропустивши гол із напівмоменту?

- У моменті, що передував пропущеному м’ячу, наш захисник припустився помилки, намагаючись зберегти м’яча. У підсумку суперник заробив кутовий, який завершився взяттям наших воріт. Якщо в першому таймі була більш-менш рівна гра, то у другому наша команда додала у швидкості та агресії, але, на жаль, хлопці не реалізували свої моменти. Суперники же, не створивши жодного моменту й не завдавши жодного удару по наших воротах, мінімально виграли.

Але я вдячний хлопцям за другий тайм, що вони почули нас, перелаштувалися, почали агресивніше грати. Єдине, як я вже сказав, – не реалізували свої моменти, не перебували у необхідних точках після флангових прострілів та гострих передач.

- Ще під час розминки було помітно, що м’яч грузне, коли ті ж воротарі били його у газон. Можливо, потрібно було завдавати більше ударів здалеку?

- Ми створили достатню кількість моментів, але не всі гравці бігли у свої зони під час подач та прострілів. До того ж сьогодні в нас був не зовсім звичний склад. Є гравці після травм, виконавці, які не зовсім розуміють нашу структуру гри в завершальній стадії. Якби усе було б по-іншому, то ми б завершили матч із рахунком 4:1 чи 5:1 на нашу користь.

- Наприкінці гри ваші підопічні багато били, в тому числі з близької відстані, але безрезультатно. Не пощастило?

- Це майстерність гравців, які не реалізували свої моменти. Бувають матчі, коли м’яч не йде у ворота, але завдяки своїй працездатності та бажанню вдається досягти свого. Сьогодні же був не наш день. Але нічого страшного, рухаємося далі. Хлопці в будь-якому випадку молодці, особливо це стосується другого тайму. До того ж, ми взагалі ще не тренувалися на натуральних полях, але футболісти витримали обидва тайми на важкому газоні, ні в кого не було судом, постійно нагнітали обстановку біля воріт суперника, але не реалізували свої моменти.

- У другому таймі вийшов другий форвард Горбач, але зі сторони здалося, що йому поки не вистачає взаєморозуміння з тим же Поповим у передній лінії…

- Горбач – це гравець молодіжної команди, але там зараз у нього не так багато практики. Ми намагаємося дати йому більше ігрового часу, оскільки це хороший нападник і ми розраховуємо на нього. Поки йому не вистачає ігрового тонусу, тому й немає взаєморозуміння з партнерами.