Суддівський аналіз матчу «Зоря» – «Динамо» від екс-арбітра УЄФА

Динамо Київ 14 Березня, 19:33 10934
Суддівський аналіз матчу «Зоря» – «Динамо» від екс-арбітра УЄФА
Відомий у минулому рефері Мирослав Ступар в інтерв'ю 1927.kiev.ua прокоментував суддівство в матчі 18-го туру УПЛ «Зоря» - «Динамо».
— Були передумови перед грою «Зоря» - «Динамо» — Іванов не справився з попередньою грою «Шахтар» - «Олімпік» і тут йому дали, як в нагороду, один із ключових матчів не тільки в турі, а й в чемпіонаті. В попередній грі не стільки Іванов був винен за прийняти рішення, скільки його спонукав до цього арбітр VAR Бойко, про що я говорив. Проте, в матчі «Зоря» - «Динамо» арбітр Іванов виправдав своє призначення. Він провів гру спокійно, без серйозних помилок. Були окремі моменти, наприклад, жовта Буяльському не вписувалася в контекст гри. Під час боротьби за м'яч Буяльський, як казав Віталій Кварцяний, «зачепив шнурками» суперника за гомілку. Команди вели боротьбу на хорошому рівні, особливо «Динамо», яке домінувало на початку другого тайму, що, певно, психологічно вплинуло на «Зорю» і вона не так активно грала у свою гру.

Тому дві-три дрібні помилки за матч - це нормальне явище. Арбітр не розкидався карточкамии. Окрім жовтої Буяльському - всі були заслужені. VAR теж просто перевірив рішення - це не заважало. Команди грали, арбітр не заважав їм в цьому. Суддівство матчу пройшло на пристойному рівні.

Микола Тимощук