Сергій Шебек: «Як тільки Пасхал судить матчі «Шахтаря», то знаходить пенальті практично з нічого»

Футбол України 14 Березня, 20:04 619
Сергій Шебек: «Як тільки Пасхал судить матчі «Шахтаря», то знаходить пенальті практично з нічого»
Екс-арбітр ФІФА, рекордсмен українського вищого дивізіону за кількістю проведених ігор Сергій Шебек прокоментував для 1927.kiev.ua суддівство матчу 18-го туру УПЛ «Шахтар» - «Десна».
— Для пенальті був формальний привід, але арбітр вигадав штрафний удар перед цим. Після виконання штрафного удару й виникнув епізод, по якому було призначено одинадцятиметровий удар. Якби цього штрафного не було - не було б і пенальті. При цьому, Ігор Пасхал «посадив» на жовту карту капітана «Десни» Владислава Огірю, вигадавши штрафний. В центральних протистояннях краще, щоб команди вирішували долю матчу без таких пенальті. Коли Імереков і Кривцов упали - на це навіть ніхто не звернув уваги. Зазвичай, якщо є пенальті, гравці апелюють до арбітра, підіймають руки, щоб звернути увагу - «гірники» просто побігли, як нічого не було. Так що це пенальті по типу: «Хто шукає, той завжди знаходить». «Шахтар» був сильніший - він би й так обіграв «Десну», а цим рішенням арбітр поклав початок розгрому чернігівців.

При цьому, коли Ігор Пасхал судив матч «Десна» - «Шахтар» в 5-му турі, команди зіграли 2:2, але за 5 хвилин до кінця матчу він не поставив пенальті у ворота «гірників», коли Тайсон зіграв рукою в карному майданчику.
Якщо повернутися до першого туру, коли Пасхал судив «Шахтар» з «Колосом», то він поставив два пенальті у ворота «Колоса», яких не було. Був і третій пенальті, призначений вже по справі.

Як бачимо, є певні збіги - як тільки Пасхал судить матчі «Шахтаря», то знаходить пенальті практично з нічого, а коли є привід призначити пенальті у ворота «гірників» - він цього не робить.