«Готовий допомагати на перших етапах». Суркіс відреагував на повернення Ярославського і «Металіста»

Футбол України 15 Березня, 22:46 217
«Готовий допомагати на перших етапах». Суркіс відреагував на повернення Ярославського і «Металіста»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс в програмі «Циганик LIVE» прокоментував намір Олександра Ярославського відродити «Металіст».
«Завжди казав Ярославському, що дуже шкода, що така людина пішла з футболу, бо він дійсну любив свою команду і любив футбол. Ми сварилися, але ми завжди «билися» за свої команди. Ви згадайте, коли, що не тур, то суперматч Металіст – Дніпро, Шахтар – Динамо, Металіст – Шахтар, Дніпро – Динамо. Звичайно, багато клубів зникли, хтось не зміг тягнути свою команду, але Ярославський пояснив, чому він пішов з футболу. Тепер він хоче повернути Металіст і харківська влада має йому допомагати. Я готовий допомагати на перших етапах, якщо це необхідно. У нас є багато футболістів, бо в нас чудово функціонує академія. Знаючи амбіції Олександра Ярославського, за декілька років Металіст боротиметься за найвищі місця в УПЛ.

Чи боюся я конкуренції? Ніколи не боявся. Якщо Ярославський каже: «Стережіться», так я можу сказати: «Заходь, Металіст, у Прем’єр-Лігу і стережися», - заявив Суркіс.