«Арену Львів» хочуть перейменувати на честь Степана Бандери

Футбол України 16 Березня, 13:47 591
«Арену Львів» хочуть перейменувати на честь Степана Бандери
Найбільший стадіон Західної України вже незабаром може отримати нову назву.

Як стало відомо »Футбол 24», депутати Львівської обласної ради вже підтримали звернення до Кабінету міністрів України та Міністерства молоді та спорту України щодо присвоєння Арені Львів імені Степана Бандери.

Відповідне звернення під час сесії 16 березня підтримали 68 депутатів Львівської облради, ще семеро не голосували. Остаточне рішення повинен прийняти Кабінет міністрів України, позаяк стадіон, який приймав три матчі Євро-2012 та низку інших важливих міжнародних поєдинків, перебуває у державній власності. Львівська обласна рада неодноразово пропонувала передати арену у власність територіальної громади, проте наразі безуспішно.

Нагадаємо, нещодавно у Тернополі місцеві депутати присвоїли місцевому стадіону ім'я Романа Шухевича, що спричинило значний резонанс, зокрема, у Польщі та Ізраїлі.

До слова, Арена Львів повинна прийняти матчі збірної України проти Фінляндії та Казахстану в рамках відбору на ЧС-2022, але, за неофіційною інформацією, поєдинки перенесуть в інше місто через складну епідеміологічну ситуацію у місті.