Збірна України проведе найближчі матчі у Києві – Львів втратив право прийняти поєдинки відбору до ЧС-2022

Футбол України 16 Березня, 16:39 662
Збірна України проведе найближчі матчі у Києві – Львів втратив право прийняти поєдинки відбору до ЧС-2022
Українська асоціація футболу повідомила, що команда Андрія Шевченка не зіграє з Фінляндією та Казахстаном у Львові, як було заплановано раніше.

Обидва поєдинки кваліфікації на чемпіонат світу-2022 відбудуться у Києві на НСК Олімпійський, інформує телеканал «Футбол 1».

Причина такого рішення – несприятлива епідеміологічна ситуація у Львові, де протягом останніх днів спостерігається значне збільшення кількості інфікованих COVID-19. Саме місто Лева мало прийняти поєдинки «синьо-жовтих», але складна ситуація з поширенням коронавірусу змусила УАФ змінити плани.

Генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький підтвердив перенесення поєдинків на НСК Олімпійський. За його словами, збірна Фінляндії вже висловлювала занепокоєння поїздкою в «червону» карантинну зону, тому було вирішено зіграти у столиці. Київ має всі необхідні дозволи від МОЗ та УЄФА. Станом на 16 березня планується проведення поєдинків з глядачами – стадіон дозволено заповнити на 30%.

Нагадаємо, збірна України розпочне відбір на ЧС-2022 гостьовим матчем проти Франції (24 березня). Потім заплановані дві домашні зустрічі – 28 березня проти Фінляндії і 31-го – проти Казахстану.