ФК «Олімпік»: «Лучі незаконно займає посаду голови комітету арбітрів УАФ»

Футбол України 17 Березня, 13:06 515
ФК «Олімпік»: «Лучі незаконно займає посаду голови комітету арбітрів УАФ»
Донецький клуб продовжує шукати компромат на куратора суддівського корпусу

Донецький «Олімпік» відправив Контрольно-дисциплінарному комітету УАФ чергового листа, в якому вказав, що 71-річний Лучано Лучі незаконно обіймає посаду голови комітету арбітрів УАФ.

«Кожен день відкриваються нові обставини, що проливають світло на роботу в Україні глави комітету арбітрів УАФ Лучі Лучано.

Сьогодні з'ясувався ще один чудовий факт нехтування цим паном встановленими в нашому футболі правилами і законами.

Як мінімум з 07.06.2020 року, Лучі Лучано, який займає виборну посаду глави комітету арбітрів УАФ, не мав право цього робити.

Справа в тому, що відповідно до ч.3 ст.14 Розділу V Статуту УАФ в останній редакції від 20.06.2020, особа, якій на дату проведення виборів виповнилося 70 і більше років, не має права бути обраною або переобраною на посаду в виборні органи, а в разі виповнення особі 70 років на виборній посаді - повноваження такої особи припиняються в цей день.

Лучі Лучано виповнилося 70 років ще 02 серпня 2019 року.

За які заслуги і за допомогою яких маніпуляцій з 71-річним іноземним «професіоналом» у 2020 році було продовжено контракт, ми пропонуємо розібрати Вам і Контрольно-дисциплінарному комітету УАФ, в який сьогодні ми відправили 3-ю за рахунком заяву», - сказано на офіційному сайті донецького клубу.